Plzeň – Olomouc 0:3 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Liberec – Kladno 2:1 (kon.)
Pardubice – Zlín 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 3:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Berani Zlín
Pátek 22.11.2019, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 20. kolo

To je od nás vše, děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (20:22:07)

Je dobojováno. Hokejisté domácích toho dnes směrem dopředu příliš nepředvedli, takže prohrávají 0:2. Skóre otevřel v poslední minutě druhé třetiny z přesilové hry Štěpán Fryšara. Zlín poté hubený náskok pozorně bránil a v 59. minutě udeřil podruhé, když trefou do prázdné klece definitivně rozhodl Pavel Sedláček.

Nejlepší hráči obou celků: Čiliak – Kacetl

59:58
    Čiliak to zkusil přes celé hřiště do prázdné branky, kterou ovšem netrefil!

59:11
    A Kacetl je opět na střídačce, Dynamo v šesti v poli.

59:10
    Přihrávka rukou. Tak zní verdikt rozhodčích, vhazovat se bude ve středním pásmu. Vypadá to však, že domácí to ještě zkusí bez brankáře, neboť Kacetl je hodně najetý z branky.
    58:49 Pavel SEDLÁČEK - 0:2

58:49
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí fanoušci houfně míří z arény, jelikož se do prázdné klece dokázal trefit PAVEL SEDLÁČEK – 0:2! Asistence: Pavel Kubiš.

58:12
    Kacetl je na střídačce, domácí hrají v šesti v poli!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Zlín šikovně napadá rozehrávku Dynama, které se nemůže dostat z vlastní třetiny.

57:13
    Do útočného pásma najel Kindl, jeho táhlá střela byla sražená do ochranné sítě.

56:58

56:37
    Dynamo se osvobozuje vystřelením puku ke Kacetlovi.

55:46
    Od modré čáry to zkusil Nosek, jenže jeho střela mířila vedle. Zlín kombinuje v útočném pásmu.

54:58
    Domácím zkomplikovalo vyrovnání vyloučení, kterého se dopustil Kacetl (PCE). Trest za něj odpyká Kindl (PCE).

54:52
    Zlín se již nikam nehrne, bohatě mu stačí vyhazovat kotouč do pásma soupeře.

54:11
    Na branku Kacetla nahodil od modré Šlahař, střela pardubického brankáře nepřekvapila, ten ji s klidem vyrazil.