Kometa Brno – Vítkovice 3:1 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:4 (kon.) | Zlín – Kladno 6:0 (kon.)
K. Vary – Plzeň 4:3 (po pr.) | Mountfield HK – Sparta 5:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 1:2 (kon.)
HC Olomouc
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 28.12.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 31. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek soboty. (19:26:14)

Přestože Olomouc otevřela skóre utkání, nakonec se z vítězství radují hosté. Rozhodující branku vstřelil ve třetí třetině Radoslav Tybor.

59:49
    Ale nyní musí slovenský brankář zpět do brány. Vhazuje se ve středním pásmu.

59:40
    Konrád jde opět z brány.

59:20
    Konrád musí zpátky do brány. Ondrušek podle rozhodčích nedovoleně zastavil protihráče, který se řítil za pukem mířícím na opuštěnou bránu domácích.

58:48
    Jaroměřský trefil jen soupeře naštěstí pro něj se kotouč odrazil na hokejku spoluhráče.

58:22
    Konrád je na střídačce, domácí hrají v šesti.

58:18
    Burian se před Kacetlem nedostal ke střele.

58:05
    Dopředu mohl jít Olesz, ale Harju mu vypíchl kotouč.

57:09
    Necelé tři minuty před koncem třetí třetiny se vhazuje v pardubické třetině.

56:50
    Valenta nahazuje na Kacetla, od něhož se kotouč odrazil a hokejku pardubického beka.

56:35
    Jaroměřský si kotouč přebírá na modré čáře, Olomouc musí vyklidit útočné pozice.

56:09
    Pardubice vyhazují jen na zakázané uvolnění.

56:05
    Vyrůbalík mířil mimo bránu.

55:11
    Pardubicím se po olomouckém tlaku podařilo vyhodit kotouč ke Konrádovi a mohou střídat.

53:51
    Kotouč je mimo hřiště, vhazovat se bude v útočném pásmu Olomouce.

53:14
    Přihrávka na Musila do středního pásma byla příliš prudká.

52:17
    Po komerční přestávce se bude vhazovat před Kacetlem.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 11. Klimek (P. Musil) – 22. Harju (Poulíček), 43. Tybor (Mandát)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Ondrušek (A), Jaroměřský, Švrček, Valenta (C), Vyrůbalík, Dujsík, Škůrek – Burian, Strapáč, Irgl – Klimek, Nahodil, P. Musil – J. Káňa, Kolouch, Olesz – Laš, Skladaný, Bambula.
    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Kantor) – J. Kolář (C), T. Voráček, Eklund, Holland, Mikuš, J. Zdráhal, Ivan – Svačina, Mandát (A), Tybor – Harju, Poulíček (A), Látal – Kusý, R. Vlach, D. Kindl – Pochobradský, Matýs, M. Beran.

Rozhodčí: Petr Lacina, Pavel Obadal – Ladislav Lučan, Milan Kis