Jablonec – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Bohemians Praha 1905
2:0 (2:0)
FK Příbram
Neděle 29.04.2012, 17:00 • Synot Tip Arena, Praha - Eden • Gambrinus liga

Od nás je to pro dnešek vše, někdy příště se těšíme na shledanou. (18:46:07)

Klokani po sedmnácti zápasech dokázali zvítězit a rychle se tak vymanili ze sestupové patnácté pozice.

90
    A Příbram vypouští do boje Mariana, jenž nahradil Koukala.

90
    Oba celky ještě střídají. Bohemians 1905 stahují ze hry Šumského a vysíají na minutku do hry Budínského.

90
    Zní to jako kacířská myšlenka, avšak vše nasvědčuje tomu, že domácí Bohemians 1905 po 17 zápasech pocítí, jaké to je vyhrát. Do konce zápasu zbývá již jen jedna nastavená minuta.

88
    Následný rohový kop domácí nakonec ubránili. Koukalovi se navíc nelíbil odpískaný ofsajd a uviděl za protesty žlutou kartu.

88
    Kraus vypálil zpoza vápna, do jeho střely se ale obětavě položil Ptáček a srazil ji na roh.

87
    Hartig dobrou kolmicí našel rozběhnutého Krajáka, ten pak z mírného úhlu nechal vyniknout brankáře Hrušku.

85
    V již zmíněné sinusoidě se právě nacházíme nahoře...

83
    Opět střílel Kraják, tentokrát jeho slabý pokus pokryl Hruška.

83
    Kraják prošel jako nůž máslem hostující obranou, jeho následná rána pak jen o pár decimetrů minula pravou Hruškovu tyč.

82
    Za Pavla Pilíka naskakuje Martin Kraus.

81
    Abraham vysunul za obranu Lukáš Hartiga. Zkušený útočník však před Hruškou totálně selhal, když příbramského gólmana zkoušel lobovat. Hruška neměl problém jeho pokus zastavit. Trestuhodně zahozená gólovka...