Litoměřice – Sokolov 5:3 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Chomutov 0:4 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:3 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:4 (kon.) | Kadaň – Vsetín 2:7 (kon.)
Ústí n/L – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Slavia – Přerov 3:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:4 (0:0, 2:1, 0:3)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pondělí 23.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 6. kolo

Utkáním Vás provedl Tomáš Suchánek a já Vám děkuji za pozornost. (20:26:31)

Poruba si drží svou stoprocentní bilanci i po dnešním utkání. Dnešní vítězství se však řadí do kategorie vydřených! Rozdílovou a vítěznou branku vstřelil minutu a půl před koncem utkání v přesilové hře Michal Hlinka!

59:20
    Slovan se ještě snaží vykřesat šanci, ale rána Petra Maršouna po ledě zamířila vedle hostující branky.
    58:36 Vladimír SVAČINA - 2:4

58:36
    Poruba právě vstřelila branku!
    První lajna Poruby exceluje! Pár vteřin po vedoucí brance ujel Petr Kanko s VLADIMÍREM SVAČINOU do situace do proti jednomu a majitel českého titulu s Třincem trefil z první přesně – 2:4!. Asistence: Petr Kanko a Marek Sikora.
    58:27 Michal HLINKA - 2:3

58:27
    Poruba sehrála přesilovku dokonale a střílí vedoucí branku! Svou zkušenost prokázal Vladimír Svačina, jenž krásným způsobem nabídl na teč MICHALU HLINKOVY, který tečoval do víka – 3:2! Asistence: Vladimír Svačina.

58:06
    Poruba uspěla na buly.

58:00
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Müller – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:24
    Petr Kanko rozvlnil svou střelou z otočky boční síť. Poruba se žene za třemi body, zatím však neúspěšně.

56:40
    Poruba má poslední minuty jasně více ze hry. Na brankovišti tečoval jemně Tomáš Gřeš a Jan Růžička musí rychle do rozkleku!

55:50
    Rána od modré Jana Dluhoše se zastavila ve výstroji domácího novice v brance.

55:23
    Jan Růžička teď raději podržel nahození ze střední třetiny, vhazovat se bude opět v útočné třetině Ostravanů.

54:35
    Po vhazování opět nebezpečná první formace Poruby! Nepřehlednou situaci zakončoval z otočky Marek Sikora a ke štěstí domácích se kotouč odrazil do náruče Růžičky! Branka domácích byla v tu chvíli odkrytá.

54:29
    Příliš dlouhá byla přihrávka Petra Maršouna a pískal se icing Slovanu.

53:56
    Jistá lapačka Růžičky na místě. Protáhl se Michal Hlinka, ale jeho střela švihem se jen zatřepala právě v lapačce domácího brankáře.

53:05
    Branka upevněna na svém místě. Vhazuje se před Růžičkou.

53:05
    Jan Růžička vychýlil svým zákrokem branku ze své pozice a jsou povoláni ledaři. Chvilku se tedy nehraje.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 26. Severa (Melka, Roubík), 34. Roubík (Melka, Vl. Brož) – 28. Kanko (Obdržálek), 41. Husák (Svačina, Sikora), 59. M. Hlinka (Svačina, Husák), 59. Svačina (Kanko, Sikora)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Růžička (Stahl) – Müller, Zelingr, Vl. Brož (A), D. Krejčí, Veber, M. Zdvořáček, Zukal – Vildumetz, Pšenička, Kružík – Severa (C), Roubík, Melka – O. Procházka, Maršoun, Filip – Dörner, O. Bláha.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Slavík, Husák, Urbanec (A), Dluhoš, Pastor, Dundáček, Rudl – Sikora (C), M. Hlinka, Svačina – Obdržálek, T. Jáchym, Kanko – Toman, Hudeček, Gřeš – J. Káňa (A), Ďurač, Špaček.

Rozhodčí: Michal Kostourek, Tomáš Zubzanda – Jan Votrubec, Martin Ševic