Slavia – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Vsetín 2:3 (kon.)
Motor ČB – Přerov 3:2 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 6:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 1:4 (kon.)
Jihlava – Chomutov 4:0 (kon.) | Třebíč – Sokolov 4:2 (kon.)
SK Trhači Kadaň
1:4 (0:3, 0:0, 1:1)
AZ Havířov
Sobota 28.09.2019, 17:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 8. kolo

Trhači vykřesali jiskřičku naděje v úvodu třetí třetiny zásluhou Františka Wágnera, definitivní tečku nad utkáním udělal v polovině třetiny Ondřej Kachyňa. Havířov si tak odváží tři body za výhru 1:4. To je z Kadaně pro dnešní večer vše, já vám děkuji za pozornost. (19:18:16)

59:21
    Zakázané uvolnění domácích.

58:48
    Protiútok hostů zastavil ofsajd.

58:30
    Eliáš se protáhl mezi třemi hráči hostů, ale nedokázal přesně zakončit.

57:45
    Dvořák zkusil vystřelit z ostrého úhlu, Wolfova levačka byla na správném místě.

55:45
    Veselý se dostal do samostatného úniku. Dokázal si sice položit brankáře, ale jeho zakončení šlo mimo branku domácích.

55:06
    Hosté vyhráli vhazování a vyhazují kotouč.

54:57
    Oddechový čas pro domácí. Před Trhači je více než minutová přesilová hra 5 proti 3.

54:57
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Matai – 2 min., sekání).

54:12
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (David Chroboček – 2 min., sekání).

54:12
    Čech se rozjel do samostatného úniku, ale v zakončení mu zabránil nedovolený zákrok ze strany hostů!

53:25
    Fridrich zkoušel využít střídání domácích k rychlému útoku, obránci k němu stihli přistoupit a vytlačili jej do rohu kluziště.

52:30
    Domácí rozehrávka končí icingem.

51:55
    Trhači drží kotouč, ale nedaří se jim přechod přes střední pásmo.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 42. Wágner (J. Müller) – 2. R. Veselý (L. Bednář, Mrowiec), 4. Kotala (Mrowiec, Rašner), 13. Mrowiec (R. Veselý, Dvořák), 52. Kachyňa (F. Seman, Kotala)

SK Trhači Kadaň: Wolf (Galuška) – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Foltýn, Mert, Eliáš, Klodner – Čech, Chlouba, Michnáč – Zabloudil, Zygmunt, R. Pilař – J. Müller, Řepík, Wágner – Zd. Zabloudil, Rindoš, Koblížek.
    AZ Havířov: Stezka (Matoušek) – Matai, Chroboček, Rašner, Mrowiec, Kachyňa, L. Rutar, Nepokoj – Bambula, F. Seman, Kotala – L. Bednář, R. Veselý, Pawliczek – Fridrich, Maruna, Žiak – Dvořák, Cihlář, Pořízek.

Rozhodčí: Zubzanda, Grech – Tvrdík, Šimán