Poruba 2011 – Vsetín 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:3 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 17.10.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 15. kolo

Utkáním Vás provedl Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost. (21:12:33)

Slovan přišel ve třetí třetině o dvoubrankový náskok, ale nakonec přeci jen slavil vítězství, leč pouze za dva body. Výhru vystřelil po třinácti vteřinách prodloužení Tomáš Pšenička.

60:13 Tomáš PŠENIČKA - 4:3
    OPY

60:13
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Tak to byla rychlost! Po třinácti vteřinách prodloužení ujel po levém křídle TOMÁŠ PŠENIČKA a ranou pod lapačku přisoudil dva body Slovanu – 4:3! Asistence: Daniel Kružík a Daniel Krejčí.

60:01
    Slovan vyhrál úvodní buly prodloužení.

60:01

Benátky dokázaly ve třetí třetině srovnat stav utkání zásluhou Knota a Wienceka a jde se do prodloužení třech proti třem.

60:00

59:56
    Ještě jeden zákrok pro Brízgalu a jedno vhazování před domácí brankou čtyři vteřiny před třetí sirénou.

59:36
    Václav Veber poslal hodně zajímavý oblouček ze střední třetiny, ale Jakub Hrstka byl pozorný.

59:01
    Jdeme do poslední minuty řádné hrací doby. Hraje se v útočné třetině Benátek.

58:30
    Po střele Ondřeje Bláhy řešil zmatky před svou brankou Jakub Hrstka, ale vyřešil je ku prospěchu svého týmu.

57:54
    Radek Duda nahazoval kotouč před branku, Adam Brízgala na místě a nakonec kotouč schoval pod svou lapačku.

56:50
    Jakub Hrstka zastavil maskou teč Matyáše Filipa. Oba týmy chtějí rozhodnout ještě v základní hrací době.

56:18
    Na druhé straně nepustil hosty do vedení Adam Brízgala! Jiří Průžek si obhodil v situaci jeden na jednoho Krejčího a bekhendem mířil na zadní tyč, domácí brankář byl betonem včas, tam kde měl být!

55:53
    Petr Maršoun a Tomáš Vildumetz ujeli do brejku dvou proti jednomu. Petr Maršoun dlouho signalizoval přihrávku, nakonec však vypálil, ale Jakuba Hrstku nepřekvapil!

55:16
    Kotouč mezi střídačkami. Vhazovat se bude po přerušení před brankou Benátek.

54:11
    Krlišova střela z první nenadělala Hrstkovy potíže, ten ji vyrazil pohotově pravým betonem.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 21. Kružík (Vildumetz, Krliš), 31. Romančík (Tůma, D. Krejčí), 38. Maršoun (Vildumetz), 61. Pšenička (Kružík, D. Krejčí) – 11. Průžek (A. Musil, J. Vlach), 46. Knot (Wiencek, Chrtek), 52. Wiencek

HC Slovan Ústí nad Labem: Brízgala (Stahl) – D. Krejčí (C), Romančík, Smetana (A), Vl. Brož (A), Hes, Zukal, Veber – Krliš, Pšenička, Kružík – Maršoun, Vildumetz, Tůma – O. Bláha, Kordule, Jelínek – Filip, Dörner, M. Harkabus.
    HC Benátky nad Jizerou: Hrstka (Kašpar) – Žůrek, Bukač, Kunst, Knot, Aubrecht, Buchtela, Hampl (A) – Průžek, A. Musil, J. Vlach – Klapka (A), Šír, R. Duda (C) – D. Špaček, Najman, Rychlovský – Wiencek, Chrtek, Jiruš.

Rozhodčí: Petružálek, Hucl – Ševic, Votrubec