Slavia – Benátky n/J 0:0 (18:00)
před zápasem
HC Slavia Praha
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 24.10.2019, 18:00Chance Liga • 17. kolo
Vsaďte si: 1.48 4.8 5.07
Partner:
   
  HC Benátky nad Jizerou
  To Benátečtí tak úspěšnou sezonu neprožívají. V tabulce jsou až na dvanáctém místě a první osmička se jim pomalu vzdaluje (ztráta je aktuálně šestibodová). Středočechům se navíc moc nedařilo ani v posledních zápasech – padli na ledě Litoměřic i Ústí. Teď je čeká už třetí zápas na venkovním kluzišti v řadě. Proti sešívaným budou určitě chtít navázat na výsledek z druhého kola, kdy Pražany na svém ledě přehráli 3:1. Už k tomuto vítězství Benátky dotáhl Radek Duda, který je aktuálně nejproduktivnějším hráčem celku.

  Poslední tři zápasy
  Litoměřice – Benátky n/J 4:2
  Ústí n/L – Benátky n/J 4:3p
  Benátky – Kadaň 3:2p (10:13:53)
   
  HC Slavia Praha
  Sešívaní se po dvou kolech znovu vrací na domácí led. V Edenu jsou zatím v letošním ročníku Chance ligy téměř k neporažení. O všechny body doma připravilo Slavii jen v prvním kole Ústí. V tabulce domácích zápasů jsou Pražané na druhém místě. Navíc se Říhovým svěřencům v posledních dvou kolech konečně zařadilo i na ledě soupeře, když přehráli Ústí i Kadaň. Vítězná série, která aktuálně čítá tři zápasy v řadě, vynesla pražskému klubu celkově páté místo v tabulce.

  Poslední tři zápasy
  Ústí n/L – Slavia 2:4
  Kadaň – Slavia 2:5
  Slavia Třebíč 3:1
   
  Přeji příjemné odpoledne všem fanouškům hokeje. V rámci 17. kola Chance ligy se proti sobě postaví domácí Slavia Praha a Benátky nad Jizerou.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
   

  David Soumar

  Branky a nahrávky:


  HC Slavia Praha:
  HC Benátky nad Jizerou: