Motor ČB – Chomutov 6:4 (kon.) | Benátky n/J – Frýdek-M. 4:5 (po pr.) | Třebíč – Prostějov 1:3 (kon.)
Slavia – Vsetín 5:4 (po pr.) | Kadaň – Sokolov 4:3 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
4:5 (2:1, 2:2, 0:1 - 0:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 20.11.2019, 17:30Chance liga • 24. kolo

Jak již bylo řečeno. Dvě třetiny byl zápas minimálně vyrovnaný, domácí byli možná o krapet aktivnější. Třetí třetina a i prodloužení ale patřilo hostům, kteří nakonec berou druhý bonusový bod. (19:53:11)

63:19 Petr KAFKA - 4:5

63:19
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Hosté rozhodují zápas. Při přesilové hře sevřeli domácí tým. Nakonec zakončení ŠTĚPÁNA NOVOTNÉHO se mezi Schwarzovými betony dostává do sítě. Asistence: Petr Kafka, Filip Haman.

63:09
    Mikulíkova střela byla sražena ke Kafkovi, který ale promáchl.

62:59
    Domácím se nedaří vyhodit.

62:35
    Po parádní souhře trefil Mikulík břevno!

62:17
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

62:17
    Vyloučen domácí Radek Duda za sekání.

62:12
    Další pokus má na svědomí Kaukič a Schwarz musel opět podržet svůj tým.

61:58
    Kafka našel Tomiho, jehož střelu Schwarz vyráží. Po následném závaru má domácí brankář puk pod svými betony.

61:23
    Dlouhý nabil Špačkovi, jehož pokus vyráží Malík do zadního mantinelu.

60:58
    Sólová akce domácího Rychlovského skončila za Malíkovou brankou.

60:30
    Przybyla se zbavil Havlína, jeho bekhend z ostrého úhlu ale krotí Schwarz.

60:01

Po dvě třetiny se hrál vyrovnaný hokej, možná byli domácí mírně aktivnějším týmem. Třetí třetina patřila ale hostujícímu týmu, který svoji dominanci vyjádřil i střelecky. Tři minuty před koncem poté hosté také vyrovnali. V hektickém závěru Benátečtí dělbu bodů dokázali ubránit.

60:00

59:50
    Benátečtí byli pod tlakem, proto raději vyhazují na icing.

59:36
    Rychlý útok hostů zakončoval Tomi do Schwarze, další střelu poté vyrazil přesunující se domácí gólman!

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 3. Wiencek (R. Duda, Průžek), 13. A. Dlouhý (Kunst, Šafařovský), 24. Průžek (Rychlovský, D. Špaček), 30. Rychlovský (Chrtek) – 12. J. Adámek (Martynek, Przybyla), 24. Tomi (Kafka, Haman), 39. Kaukič (Martynek, Hrachovský), 57. Przybyla (Martynek, Eret), 64. Novotný (Kafka, Haman)

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Žajdlík) – Buchtela, Havlín, Bukač, Kunst, Niko, Charvát, Had – Rychlovský, Chrtek, Průžek – R. Duda, Najman, A. Dlouhý – Jiruš, Šír, D. Špaček – Klapka, Šafařovský, Wiencek.
    HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Haman, M. Adámek, Hrachovský, J. Adámek, J. Michálek, L. Kovář – Mikulík, Novotný, Kafka – Martynek, Przybyla, Eret – Klimša, Stuchlík, Tomi – Kvasnica, Kaukič, V. Nestrašil – Motloch.

Rozhodčí: Micka, Souček – Bosák, Maštalíř