Motor ČB – Chomutov 6:4 (kon.) | Benátky n/J – Frýdek-M. 4:5 (po pr.) | Třebíč – Prostějov 1:3 (kon.)
Slavia – Vsetín 5:4 (po pr.) | Kadaň – Sokolov 4:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 20.11.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 24. kolo

Je zde konec zápasu. Prostějov si odváží 3 body po tom, co se hned v první třetině dostal do vedení. První branku vstřelil Matěj Novák. Lukáš Nedvídek poté vyrovnal, ale hned za 25 sekund přidal branku Hrníčko a Prostějov šel do kabin za stavu 2:1. Ve druhé třetině se jim podařilo využít přesilovou hru, kde skóroval Lukáš Žalčík a v poslední třetině už svůj náskok s přehledem ubránili.
    Loučím se s vámi a přeji hezký zbytek večera. (19:51:04)

59:37
    Prostějov teď drží kotouč a posílá jej do středního pásma.

59:15
    Oddechový čas pro domácí.

59:03
    O puk se bojuje za bránou Prostějova.

58:50
    Jekel opustil bránu a Třebíč zkouší hru v 6.

57:37
    Jandus teď vyhazuje a napadá domácí a drží tak cenné sekundy. Nakonec vytvořil tlak na Jekela a ten kotouč podržel v lapačce. Hra přerušena.

57:18
    Třebíč konečně uklidnila puk na svých holích a snaží se něco v útoku vymyslet.

56:30
    Šťovíček teď projel pásmem a snažil se došťourat puk do brány. Gólman hostů puk drží ve výstroji a hra je přerušena.

55:36
    Jakub Husa teď dvakrát pálil tvrdě. Poprvé si zákrok připsal Jekel a podruhé zasáhl jen stojící blok obránců. Třebíč se snaží otočit hru na druhou stranu.

55:10
    Domácí znovu s pukem za vlastní bránou a dokonce se teď k nepřesné rozehrávce přidává i zakázané uvolnění.

54:33
    Tentokrát Hort nahodil puk už od poloviny hřiště. Štůrala jej přeci jen podržel před dojíždějícími hráči domácích a hra je přerušena.

54:03
    Domácím se teď nedaří založit nějaký útok a tak drží Prostějov puk.

53:23
    Hosté teď nahazují kotouč na Jekela, aby ho podržel a mohli získat vhazování ve svůj prospěch. To se jim daří a hra je přerušena.

52:38
    Nyní krásná kombinace první formace Prostějova. Lukáš Krejčík mohl zakončovat do prázdné brány po několika přihrávkách od Račuka a Žalčíka. Jekel se mohl natahovat marně, ale Krejčík bránu nakonec netrefil.

51:41
    Prostějov drží kotouč v útoku. Třebíč ale rychle přistupuje a snaží se kotouč získat na své hole.

51:01
    Nyní chvilka fair-play. Machala odvolal faul Meidla, po tom, co zakopl sám a ne za pomoci hokejky prostějovského hráče.

50:43
    Na druhé straně se snažil Kratochvíl nahrnout před gólmana hostů. Tento průnik si Štůrala pohlídal a hra je přerušena.

50:26
    Po vyhraném buly vypálil ihned Nouza, který trefil masku Jekela. Tato střela poté skončila v ochranné síti a vhazování se bude opakovat.

Daniel Wróbel

Branky a nahrávky: 10. Nedvídek (Vodný) – 6. M. Novák (Hamrlík), 10. Hrníčko (Nouza, Divíšek), 27. Žálčík (V. Meidl, Račuk)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, Hlaváč, Forman, Szathmáry, Kowalczyk, Furch, Hort – Kunc, Bittner, Šťovíček – Vodný, Nedvídek, T. Havránek – Paták, Tadeáš Král, P. Kratochvíl – Podlaha, Havlát, Ferda.
    LHK Jestřábi Prostějov: Štůrala (D. Dvořák) – Muška, Mrázek, P. Krejčí, Husa, Hamrlík, Fojt – L. Krejčík, Račuk, Žálčík – Hrníčko, Divíšek, Nouza – Machala, V. Meidl, T. Jandus – M. Novák, Miškář, Chlán.

Rozhodčí: Doležal, Cabák – Měkýš, Otáhal