Poruba 2011 – Chomutov 4:5 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 2:6 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Sokolov – Slavia 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 2:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 3:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 30.11.2019, 17:00Chance liga • 27. kolo

Z rozčarovaného Prostějova se s vámi loučím. Užijte si večer. (19:14:53)

Dneškem definitivně domácí ztratili naději na nejlepší osmičku. A budou se mít co ohánět, aby se vešli alespoň do desátého místa.

Tribunou zní pokřik "hanba" a bučení. Těžko se tomu divit. Jestřábi dnes museli získat tři body a mají jen bod. Přitom díky zlepšenému výkonu ve druhé třetině mohli pomýšlet na vítězství. Ovšem v té třetí zvolnili a prodloužení bylo z pohledu domácích přímo tragické. Nevystřelili ani jednou, hosté naopak tlačili a po krásné akci založené Dudou a zakončené Adamem Klapkou zvítězili. Nutno dodat, zaslouženě.

63:15 Adam KLAPKA - 3:4

63:15
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Občasný pískot se přelil v plošný. I když, hostující hráči by si zasloužili uznání za pěknou akci. Duda rozdal kotouč, následovalo rychlé přenesení hry na ADAMA KLAPKU, který nedal Štůralovi šanci. Hosté, i přes slabší druhou třetinu, dnes vyhráli zaslouženě.
    Asistence: Vratislav Kunst, Radek Duda.

62:37
    Z publika se místy ozývá pískot.

62:27
    A opět. Od mantinelu se nedostali.

62:01
    Miškář hledal spoluhráče na modré, ten ale nezpracoval. Jestřábi z pásma venku.

61:31
    Benátky znovu na puku.

60:55
    Průžek jel sám an brankáře! Nepovedl se mu ale blafák, puk mu sjel. Jinak to má do prázdné.

60:35
    Další nebezpečí, Štůrala vyráží puk z horních pater brány. Hraje Prostějov.

60:12
    Hosté okamžitě zahrozili, ovšem Štůrala se štěstím odolal.

60:01

60:00

59:51
    Hosté se dostali do pásma, ale přichází o puk.

59:15
    Duda posílal puk od zadního mantinelu Špačkovi. Tomu puk poskočil a z nadějné šance nebylo nic.

58:57
    Hosté vyhazují na icing.

58:30
    Račuk od mantinelu zkusil nahrát na osu. Jenže našel jen rozjetého soupeře.

Miroslav Klimeš

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 27. T. Jandus (Paulovič, T. Jandus), 37. Nouza (M. Jandus, Divíšek), 51. Paulovič (Miškář) – 3. Niko (A. Dlouhý, R. Duda), 26. Šír, 45. R. Duda (Chrtek, A. Dlouhý), 64. Klapka (Kunst, R. Duda)

LHK Jestřábi Prostějov: Štůrala (D. Dvořák) – Muška, M. Jandus, Husa, Hrdinka, Hamrlík, P. Krejčí – L. Krejčík, Račuk, Žálčík – Hrníčko, Divíšek, Nouza – T. Jandus, V. Meidl, M. Novák – Chlán, Miškář, Paulovič.
    HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Žajdlík) – Buchtela, Kunst, Aubrecht, Hampl, Havlín, Niko, Bukač – Wiencek, Šír, Průžek – R. Duda, Chrtek, Klapka – Jiruš, A. Dlouhý, D. Špaček – Drábek, Křepelka.

Rozhodčí: Filip Vrba, Filip Čech – Jan Kleprlík, Michael Hranoš