Znojmo – Košice 5:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
5:4 (3:3, 1:1, 1:0)
HC Košice
Čtvrtek 15.08.2019, 19:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA, Pardubice • Memoriál Zbyňka Kusého

V nástavbové části zvítězil tým HC Košice a zítra se tedy utkají s Dynamem Pardubice. Nejlepším hráčem Znojma je vyhlášen Petr Beránek, z opačné strany je tímto hráčem Juraj Bezúch. Děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (21:41:14)

Klhůfek proměňuje.

Základní dobu utkání ovládlo těsně Znojmo, kterému se podařilo ubránit skóre. Po úpravě ledu bude následovat nástavbová část v podobě nájezdů.

59:26
    Zakázané uvolnění domácích. Orli jsou pod velkým tlakem. Tým hostů si bere oddechový čas.

58:41
    Košice hrají bez brankáře.

57:22
    Košice se pokouší usadit v útoku a celkem se jim to i daří. Hra ovšem ubíhá u mantinelu a čas plyne. Ohlášeny poslední dvě minuty.

57:02
    Ofsajd Znojma.

56:54
    Ofsajd Košic.

Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

55:18
    Necelých pět minut zbývá do konce utkání a Košice se snaží vyrovnat. Musí ale začít od svého brankáře, jelikož se Znojmo dobře brání.

54:28
    Lassila opět zasahoval a sám si nebyl jistý kde má puk. Vhazuje se po jeho pravici.

54:24
    Komerční přestávka.

53:41
    Košice by se potřebovaly dostat do útoku ale vůbec se jim to nedaří. Znojmo je téměř stále na puku a nepouští hosty k žádným větším akcím. A opět pěstní souboj před Lassilou.

Kateřina Kubatková

Branky a nahrávky: 7. Sedlák (McRae, Matuš), 9. Novák (Sedlák), 11. Gago (Bowles), 39. Beránek (Krejčiřík), 43. Sova (Beránek) – 10. Bezúch (Majdan, Vrábel), 15. Majdan (Skokan, Růžička), 16. Faith (Skokan), 21. Bezúch (Klhůfek)