Kometa Brno – Plzeň 3:1 (kon.)
HC Sparta Praha
5:3 (1:0, 3:2, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 19.10.2019, 12:45 • Tipsport arena, Praha 7 (Bubeneč) • turnaj O Pohár DHL • 12. kolo

Dohráno! Boleslav dnes na ledě Tipsport areny bojovala až do posledních sekund, tři body ale po výsledku 5:2 nakonec zůstanou v Praze. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek soboty. Na počtenou! (14:55:48)

59:43
    Třetí třetina se už více méně jen dohrává, ani jeden tým už nehraje na sto procent.

59:25
    Sparta právě vstřelila branku!
    Je vymalováno, tři body dnes zůstanou v Holešovicích! Výhru Sparty zásahem prázdné klece ze středního pásma potvrzuje SIMEON GLUZMAN! Asistence: Tomáš Kulhánek.

59:11
    Sparta vyhodila na zakázané uvolnění, padesát sekund před koncem uvidíme další buly před Cichoněm.

58:48
    Obrovský tlak Boleslavi se stupňuje, tohle by svěřenci Richarda Žemličky nemuseli přežít...

58:36
    Zeithaml upaluje na střídačku, hosté v šesti!

58:07
    Oddechový čas pro hosty.

58:07
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nápor hostů končí gólem, MICHAL SIMON svému celku vykřesal jiskru naděje! Cichoň po jeho zakončení sahal jen marně, Sparta tak minutu a třiapadesát sekund před koncem základní hrací doby vede jen o jediný gól – 4:3! Asistence: Matěj Houška, Karel Klikorka.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části!

57:42
    Zakřikl jsem to, hostům ještě síly evidentně nedochází. Hráči v černém jsou usazeni před Cichoněm a kují pikle, uvidíme, jestli závěr duelu zdramatizují.

57:15
    Cichoň svůj tým drží ve vedení, Mladé Boleslavi se stále nedaří výbornému brankáři přijít na kloub.

56:58
    Menžarovu střelu zblokoval Gajdoš, kotouč se následně odrazil na hůl jiného středočeského hráče.

56:12
    Hraje se před Zeithamlem, hostujícím borcům už zdánlivě opravdu dochází síly.

55:42
    Moravčík sebral vyhozený kotouč za vlastní klecí na svou hůl a rozehrál jej dopředu, Bruslaři útočí.

55:13
    Slavíček chtěl nabídnout kotouč Kulhánkovi, jenže nepřesná přihrávka úplně minula jeho hůl.

54:46
    Hosté se dvakrát krátce po sobě dostali do ofsajdu, nedaří se jim se protáhnout za modrou čáru.

54:26
    Třetí třetina pomalu ale jistě míří do finiše, zbývá odehrát jen něco málo přes pět a půl minuty.

54:03
    Oddechový čas pro domácí.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 6. Slavíček, 22. Bláha (Arnošt, Gluzman), 27. Vágner (Gajdoš, Bláha), 40. Vaňous (Slavíček), 60. Gluzman (Kulhánek) – 38. Houška (Klikorka), 39. Šíma (Vacík), 59. Simon (Houška, Klikorka)

HC Sparta Praha: Cichoň (Krbeček) – Krutil, Bláha, Havlín (A), Prchal (C), Tomek, Gajdoš – Kulhánek, Krchňák, Vaňous, Slavíček, Obadal, Rubeš, Vágner, Bespalchenko, Arnošt (A), Gluzman, Kuracina.
    BK Mladá Boleslav: Kmec (41. Zeithaml) – Klikorka, Sýkora, Houška (A), Vacík, Dudycha, Moravec – Schulz, Závora, Dlask, Petržílka, Mežnar, Moucha, Szturc, Petriska, Vasilev (C), Moravčík (A), Šíma, Simon.

Rozhodčí: Horák – Svoboda, Klouček.