Sobota 19.10.2019, 16:00 • enteria arena • turnaj O Pohár DHL • 12. kolo

Dynamo dokázalo ztratit dvoubrankový náskok, který si vybojovalo v přesilovkách, ale nakonec bere bonusový bod v prodloužení. (18:21:21)

62:16
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí vítězí, v prodloužení o tom rozhodl RADEK ŠÍR – 3:2! Asistence: Jan Oliva, Dominik Chára.

60:01

60:00

59:19
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tak to bylo rychlé, máme srovnáno! Autorem gólu je TOMÁŠ KŘEHLÍK – 2:2! Asistence: Vít Jiskra, Petr Rozhon.

59:08
    PETR ROZHON na konci utkání snižuje, dočkáme se srovnání? – 2:1! Asistence: Richard Záruba.

56:10
    Pardubice jsou v plném počtu.

54:10
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Blažej – 2 min., podrážení).

45:14
    Domácí využívají další přesilovku a zvyšují náskok. Dvě sekundy před uplynutím trestu skóroval ONDŘEJ ROHLÍK – 2:0! Asistence: Kale Costa.

43:16
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bačo – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

40:01

Máme za sebou dvě třetiny. V prostřední části se hrálo velmi tvrdě, proto také rozhodčí museli poměrně dost vylučovat. V samotném závěru se dostalo Dynamo do vedení, když využil početní výhodu Martin Kostka.

40:00

39:32
    Domácí v početní výhodě otevírají skóre. Po přihrávce Rouhy skóroval MARTIN KOSTKA – 1:0! Asistence: Michal Rouha.

39:00
    Domácí hrají v plném počtu, mají přesilovku.

38:32
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bačo – 2 min., nedovolené bránění).

37:00
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček – 2 min., sekání).

34:06
    Oba celky hrají v pěti.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 40. Kostka (Rouha), 46. Rohlík (Costa), 63. Šír (Oliva, Chára) – 60. Rozhon (Záruba), 60. Křehlík (Jiskra, Rozhon)

HC Dynamo Pardubice: Nečas (Kraus) – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Kubíček, Blažej, Kaštánek – Pavlík, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Šťastný.
    HC Energie Karlovy Vary: Horák (Vít) – Stejskal, Kořán, Mikulec, Pohanka, Benda, Cestr – Seidler, Záruba, Šťastný, Bačo, Rozhon, Jiskra, Konášek, Novotný, Křehlík, Černý, Adámek.