Pardubice – Sparta 4:3 (kon.)
HC Olomouc
6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 07.12.2019, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • turnaj O Pohár DHL • 25. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji vám příjemný zbytek soboty. (14:02:09)

Ve třetí třetině jsme viděli jen jeden gól, a to z hole Tobiáše Handla Olomouc si tak z dnešního zápasu po zásluze odnáší plný počet bodů.

58:05
    Olomouc kombinuje v útočném pásmu. Vosátkova střela skončila na betonech Čajana.

56:52
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Gajda.

56:40
    Olomoučtí jeli do přečíslení 3 na 1, k zakončení se ale nedostali.

55:33
    Po delší době musel zasahovat také Marek Hasala.

54:30
    Domácí operují v útočné třetině, ale zatím jim chybí střelba.

Olomouc právě vstřelila branku!
    Se štěstím teď kotouč obskočil Čajana a zapadl do brány. Autorem gólu je TOBIÁŠ HANDL. Asistence: René Hladiš a Matúš Hlaváč.

51:40
    Poměl sil na ledě se vyrovnal a po vypršení Maderova trestu si Olomouc zahraje minutovou přesilovku 5 na 4.

50:33
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Mader – 2 min., hrubost + 2 min., faul kolenem). Trest odpyká Tomajko.
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Charvát – 2 min., hrubost).

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 5. Vosátko, 13. Krupa (Štědrý), 23. Kalač (Štědrý), 27. Mácha (Tarnoczy), 40. Kořenek, 53. Handl (Hladiš, Hlaváč)

HC Olomouc: Hasala (Mokrý) – Mader, Hlaváč, Hladiš, Vosátko, Pírek, Bahounek – Kalač, Handl, Krupa, Rosecký, Tomajko, Mácha, Štědrý, Kořenek, Tichý, Ministr, Tarnoczy
    Bílí Tygři Liberec: Čajan – Aubrecht, Ira, Charvát, Kovář – Putz, Adamec, Jansa, Masař, Drábek, Nezbeda, Rossmy, Gajda

Rozhodčí: Kubičík – Gebauer, Rožánek