Liberec – Technika Brno 10:0 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 0:3 (kon.) | Zlín – Poruba 11:1 (kon.)
Plzeň – Sparta 6:2 (kon.) | Vítkovice – Přerov 4:1 (kon.) | Jihlava – Tábor 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:4 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 5:3 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 1:4 (kon.)
Havířov – Vsetín 2:1 (kon.) | Dynamo – Č. Budějovice 9:0 (kon.) | K. Vary – Hvězda Praha 8:0 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 4:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 2:4 (kon.)
konec
PZ Kladno
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
HC Kobra Praha
Čtvrtek 12.09.2019, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
     
    Konec zápasu. (18:22:27)
     
    47:43
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jánský – 2 min., nedovolené bránění).
     
    41:15
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Nápravník A. – 2 min., faul kolenem).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    33:51
    Kobra právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ STRNAD. Asistence: Matěj Půlpán.
     
    31:24
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hanousek – 2 min., nedovolené bránění).
     
    27:47
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Nápravník O. – 2 min., hákování).
     
    25:03
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Nápravník O. – 2 min., krosček).
     
    23:45
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Zukriegel.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    18:01
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Stich – 2 min., podrážení).
     
    13:26
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hanousek – 2 min., krosček).
     
    11:41
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Strnad – 2 min., držení).
     
    07:38
    Kobra právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ PŮLPÁN. Asistence: Ondřej Mašek.
     
    04:11
    Kobra právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MARK JEFFERSON REJNA. Asistence: Patrik Bauer a Adam Nápravník.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.

    Jan Hochman

    Branky a nahrávky: 5. Rejna (Bauer, Nápravník), 8. Půlpán (Mašek), 34. Strnad (Půlpán)


    PZ Kladno: Liemann (Hykel) – Stich, Rubáček (C), Deniger, Jánský, Melichna, Horn, Trojna, Pospíšil, Vosyka, Hanousek (A), Šilhavý, Zukriegel (A), Jechumtál, Mikeska, Rynda, Cihelka, Typolt
    HC Kobra Praha: Peyerl (Kadlec) – Kalajev, Jiráček, Nápravník A., Bucek (A), Mašek, Frydrich, Král (C), Nápravník O., Čečetka, Půlpán, Halfar, Rejna, Strnad, Bauer, Krásný, Valkoun