Kladno – Hvězda Praha 5:2 (kon.) | Kobra – K. Vary 3:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:0 (kon.)
Plzeň – Třemošná 4:2 (kon.) | Vsetín – Poruba 4:3 (po pr.) | HK MD Šumperk – Zlín 2:3 (0:2 po s.n.)
Přerov – Třinec 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:7 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 1:5 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 6:2 (kon.)
Slavia – Technika Brno 4:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 21.11.2019, 18:00 • enteria arena • Extraliga dorostu • Skupina Střed

HC Dukla Jihlava poráží domácí Dynamo za stavu 2:1. (20:06:17)

59:44
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

59:24
    Probíhají poslední vteřiny třetí třetiny a Pardubice se ze všech sil snaží odpovědět na druhý gól Dukly.

58:26
    Hra se teď poněkud zasekla za jihlavskou bránou a Dynamu už tak nezbývá moc času na vyrovnání.

57:28
    Probíhají poslední tři minuty a Dynamu se nedaří vytvořit žádnou akci, který by vyrovnala dosavadní vedení hostů.

55:03
    Obrana Dynama teď trošku pokulhává a jediný Marossy tak drží svůj tým nad vodou.

52:58
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava dokázala proměnit a dostává se tak do jednogólového vedení, když Zdarsa zpracoval přihrávku od Jungwirtha a tvrdě vystřelil z mezikruží. Marossy nestihl sklapnout své betony a stav je tak 1:2.

52:51
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Koudelka – 2 min., sekání).

52:09
    Zbývá necelých osm minut do konce základní hrací doby a Dynamo hraje další přesilovku.

51:40
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Hrbek – 2 min., krosček).

50:00
    Z puku se stal v podstatě přelétavý pták, když si ani jeden z týmů nedokáže kotouč udržet na svých hokejkách.

48:55
    Hrbek najížděl úplně osamocen na pardubického Marossyho, ale nestihl vymyslet žádnou pořádnou akci, která by hostům zajistila vedení.

47:47
    Domácí teď pěkně zavařili jihlavskému gólmanovi, který neměl výhled na střelu, která přišla z Klozovi hokejky. I přesto dokázala zareagovat a stav je tak stále 1:1.

46:17
    Jihlava se po návratu hráče z trestné lavice dostala do velké šance, ale střela byla Marossym opět vyražena.

44:45
    Dynamo opět hraje přesilovou hru a bojuje v útočném pásmu.

44:05
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Polodna – 2 min., podrážení).

42:58
    Hned tři minuty po začátku třetí třetiny si Marossy připisuje další zákrok po střele jihlavského Jungwirtha.

41:36
    Dynamo se po vyloučení jihlavského hráče snadno dostává do útočného pásma a zkouší využít svoji další přesilovou hru.

Sára Zámečníková

Branky a nahrávky: 39. Novotný (Kubíček) – 34. Nevšímal (Hrbek, Jungwirth), 53. Zdarsa (Jungwirth)

HC Dynamo Pardubice: Marossy (Kadlc) – Joudal, Hebek, Vašíček, P. Kubíček, Panchartek, Koudelka, Špinka – Pavlata, Matuška, Jirout, J. Kubíček, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Macas
    HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Sapík, Adam, Macek, Hrbek, Vranka, Šabatka, Janda – Melenovský, Polodna, Zdarsa, Juřička, Nevšímal, Sopotnik, Mlejnek, Valach, Pavelec, Jungwirth

Rozhodčí: Barek – Křivohlavý, Krejčí