Vsetín – Litomyšl 3:1 (kon.) | Warriors Brno – Šumperk 3:1 (kon.) | Havířov – Poruba 3:2 (po pr.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Žďár n/S – Chrudim 5:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Písek 7:5 (kon.)
AZ Havířov
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba
Neděle 15.09.2019, 14:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

AZ nakonec vybojoval v prodloužení bod navíc, Poruba si odváží alespoň bod. Byl to vyrovnaný zápas, kterému remíza sluší. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (16:50:11)

61:54
    Havířov právě vstřelil branku!
    VOJTĚCH ŠEVĚČEK pálil od modré Pawlas si na puk sáhl, ale ten se zastavil až v síti. Asistence: Dominik Koubek a Vojtěch Pindel.

61:39
    Juhász pálil z levého kruhu, Pawlas zasáhl vyrážečkou.

61:19
    Hostující Zajíc dostal pukem do obličeje a zůstal na ledě, rozhodčí přerušil hru. Vypadá to, že bude v pořádku, už odjíždí na střídačku.

60:53
    Po Ševečkově nahození Pawlas nevěděl kde má puk, ale Pindel jej ani nadvakrát do branky nedostal.

60:10
    Poruba se osvobodila.

60:01

Ve třetí části se Porubě podařilo srovnat při přesilovce 5 na 3 a sahala i po vedoucím gólu, ale přišel faul Havlíka a AZ tak má skoro po celé prodloužení přesilovku.

60:00

59:34
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Havlík – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Benka-Rybár.