Chrudim – Kobra 10:2 (kon.) | Poruba – Přerov 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou 0:8 (kon.)
Písek – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.) | Šumperk – Havířov 3:4 (po s.n.) | Litomyšl – Warriors Brno 4:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba
1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Neděle 05.01.2020, 12:15 • RT TORAX ARENA • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Já se tímto s vámi z RT TORAX ARENY loučím a těším se zase někdy na počtenou. (14:21:04)

Hosté od prvních minut utkání drželi otěže zápasu pevně v rukou. V první třetině si vystříleli rozhodující náskok a další zvýšení se jim nepodařilo hlavně zásluhou skvěle chytajícího Lamberta. Ve druhé třetině několikrát zahrozili i domácí a v poslední části se jim zásluhou Jana Žídka podařilo vstřelit branku. Hosté si však vítězství zkušeně pohlídali a nepřipustili žádné překvapení,

59:52
    Vhazování po pravici Lamberta.

59:24
    Puk prošel těsně kolem tyčky hostů, branka z toho ale nebyla.

59:16
    Icing hostů.

58:49
    Bojuje se za bránou domácího celku.

58:27

58:01
    Domácím se daří držet hru mimo své obranné pásmo.

56:27
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Morávek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

54:53
    Poruba právě vstřelila branku!
    V přesilové hře se po pěkné kombinaci dostal k puku JAN ŽÍDEK a rychlou střelou překonává hostujícího gólmana. Asistence: Richard Bořuta a Tomáš Havlík.

54:08
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Fencl – 2 min., nedovolené bránění).

53:20
    Domácím se nedaří přechod přes střední pásmo a u puku jsou znovu hosté.

52:10
    Pitucha skvělou hrou tělem zastavil Gréče.

50:55
    I domácí se pustili do útočení, vše ale ztroskotává na skvělé obraně hostů.

49:30
    Debnár střelou od modré nachází jen lapačku Postavy.

49:05
    Domácí se snaží vymanit z tlaku Zubrů.

47:47

47:25
    Hosté opět usazeni v útočném pásmu a snaží se vstřelit další branku.

Zbyněk Slatinský

Branky a nahrávky: 55. Žídek (Bořuta, Havlík) – 1. Zmeškal (Borot, Dřímal), 2. Fencl (Moučka, Hanák), 8. Kopeček (Borot)

HC RT TORAX Poruba: Pawlas (Lambert) – Debnár, Havlík, Topolanský, Mrozek, Pitucha, Hranický, Zajíc – Bořuta, Benka-Rybár, Häring, Pavlík, Stodůlka, Barčák, Morávek, Anlauf, Žídek
    HC ZUBR Přerov: Postava (Lekeš) – Gréč, Dřímal, Takáč, Moučka, Kopeček, Šabršula – Fencl, Kuba, Kleniar, Rozsahegyi, Hradil, Zmeškal, Borot, Šimanský, Hanák, Mynář, Petr, Kolařík

Rozhodčí: Šutara – Návrat, Veselý