Kralupy n. Vltavou – Chrudim 7:1 (kon.) | Poruba – Warriors Brno 4:6 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
HC ZUBR Přerov
Pátek 14.02.2020, 19:15 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

My vám děkujeme za sledování dnešního onlajn přenosu. Těšíme se na vás u dalšího utkání. (21:25:55)

Ve třetí třetině padlo několik gólů a to na stranu hostů, kteří se během druhé poloviny periody prosadili hned třikrát, čímž si zajistili tři body do tabulky.

59:30
    Na konci třetí třetiny se hráči přetahovali o puk, ale ani jednomu se již nedostalo dostat do šance.

58:59
    Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.

57:22
    Přerov právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ ZMEŠKAL využil prázdné brány domácích a střelou od modré navyšuje skóre svého týmu. Asistence: Jakub Kleiner, Matyáš Gréč.

56:55

56:24
    Vsetínští se rozhodli hrát v 6 bez brankáře.

55:43

55:10
    Oddechový čas pro domácí.

54:55
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Zmeškal – 2 min., hákování).

54:44
    Vsetínští vyslali puk do bezpečí za modrou čáru, a hra se přesunula do středního pásma.

53:43
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Holáň – 2 min., podrážení).

52:45
    Nečekanou střelu od pravého kruhu poslal za Málkova záda TOMÁŠ HANÁK. Asistence: Petr Mynář, David Šimanský.

51:27
    Zubři jsou opět v útoku a vyvíjí na vsetínský celek nátlak.

48:25
    Hosté jsou opět ve vedení díky střele JANA MOUČKY od pravého kruhu. Asistence: Lukáš Zmeškal, Martin Borot.

47:33
    Vsetínští se protlačili až k bráně Zubrů, prostřelit jejich gólmana se jim ale nepodařilo.

46:58
    Celky se přetahují o puk ve středním pásmu, nakonec jej vyhráli Přerovští a okamžitě se vrhli na bránu domácích.

45:35
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mynář – trestné střílení, hákování).

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 42. Vašenka (Vrána, Pernický) – 20. Hradil (Gréč, Kleiner), 49. Moučka (Zmeškal, Borot), 53. Hanák (Mynář, Šimanský), 58. Zmeškal (Kleiner, Gréč)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Tkadlec) – Holáň, Kožený, Zeman, Pernický, Houser, Ondračka – Vašenka, Apolenář, Hilšer, Pospíšil, Vrána, Novosad, Klímek, Baďura, Vavřík, Frimel.
    HC ZUBR Přerov: Postava (Dufek) – Gréč, Kleiner, Takáč, Moučka, Kopeček, Fencl – Rozsahegyi, Hanák, Mynář, Zmeškal, Kolařík, Dobša, Hradil, Kleniar, Petr, Borot, Paťava, Šimanský.

Rozhodčí: Škach – Kučera, Blažek.