Znojmo – Drážďany 4:1 (kon.) | Uh.Ostroh – SHKM Hodonín 7:0 (kon.) | Nová Paka – Trutnov 2:6 (kon.)
Tábor – Klatovy 5:1 (kon.) | Bratislava Capitals – Nové Zámky 3:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Dresdner Eislöwen
Pátek 06.09.2019, 17:30 • Nevoga aréna • Přípravné zápasy

Máme tu konec utkání, které skončilo vítězně pro Orli Znojmo. Ve třetí třetině padla jedna branka, stejně jako v druhé třetině, kterou vstřelil David Bartoš. Utkání bylo ze strany hostů hodně vyhrocené, když nesmyslně Drážďany napadaly hráče domácích. Poslední prověrku před startem ligy Znojmo zvládlo a již v neděli 15.9. v 17:30 ho čeká souboj s Grazem. Přeji krásný zbytek večera! (19:42:29)

59:50
    Mitchell neudržel nervy a vrhl se na Stehlíka! Zbytečnost.

59:30
    Orli nikam nespěchají, mezi sebou si vyměnili puk a po střele Bartoše vybojovali vhazování, které vyhráli hosté.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně i zápasu.

58:40
    Hra obou týmů plynula nejvíce ve středním pásmu.

57:20
    Znojmo hraje v útočném pásmu, střelu Eisenhut kryje a následovat bude vhazování.

Dnešní utkání sleduje 1375 diváků.

55:30
    Beránek se již radoval z gólu, ale rozhodčí rozpažil a stále se hraje. Puk se otřel o tyčku a težko říci, jestli byl za brankovou čarou.

54:44

54:25
    Bowles pálil z pravé strany, Eisenhut vyrazil puk před sebe a ten dlouho pobyl v brankoviši, než ho hosté odpálili do bezpečí.

53:40
    Orli kombinují v pásmu a hledají vhodnou příležitost ke střele.

52:44
    Vyloučení v týmu Dresdner Eislöwen (Steve Hanusch – 2 min., podrážení).

52:40
    Znojmo bude hrát znovu přesilovku. Lassila zamířil na střídačku a domácí mají šest hráčů v poli.

52:29

51:40
    Golfák Bořuty z prostřed kruhů mířil pouze do hrudi Eisenhuta.

50:50
    Nyní se jim to podařilo, ale o puk brzy přišli. Hosté se hnali ihned do útoku.

50:00
    Přesilová hra Znojma začíná. Zatím se jim nedaří ale dostat do útočného pásma.

49:29

Jaroslav Hejlek

Branky a nahrávky: 3. Bartoš (Novák, Beránek), 11. Luciani (McRae, Tansey), 21. Stehlík (Bowles), 43. Bartoš (Sova) – 8. Knackstedt (Huard, Hanusch)

HC LERAM Orli Znojmo: Lassila (Groh) – Tansey, Sedlák, Bořuta, Stehlík, Jonáš, Mikliš, Sova – Luciani, Kosnar, Berisha, Svoboda, Matuš, Bowles, Novák, Beránek, Bartoš, Oščádal, Češík, Gago, McRae
    Dresdner Eislöwen: Eisenhut (Proske) – Dotzler, Hanusch, Kramer, Lavallee, Zauner, Heiter, Ribnitzky – Uplegger, Knackstedt, Kretschmann, Pielmeier, Ritter, Biezais, Huard, Lamoureux, Mitchell, Jenstch, Kiss, Knobloch