Nová Paka – Řisuty 2:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
Mor. Budějovice – Šumperk 1:4 (kon.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 8:3 (kon.) | Opava – Nový Jičín 2:0 (kon.)
Kolín – Příbram 4:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Trutnov 8:6 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 2:8 (kon.)
Písek – Klatovy 2:3 (kon.) | David Servis – China Golden Dragon 13:1 (kon.) | Tábor – Kobra 2:4 (kon.)
IHC Králové Písek
2:3 (0:0, 2:0, 0:3)
HC Klatovy
Sobota 19.10.2019, 17:30 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Střed (ČR) • 10. kolo

To by bylo pro dnes vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (19:27:12)

Velmi zajímavý duel končí těsnou výhrou pro Klatovy. Domácí po čtyřiceti minutách vedli 2:0, ale v závěrečné periodě rozhodla produktivita Klatov. Hosté si tedy odváží všechny tři body.

59:40
    Písek to zkouší v šesti mužích

Oddechový čas pro domácí.

58:53
    Krásná kombinace hostů bohužel pro Klatovy neskončila gólem.

Klatovy právě vstřelily branku!
    Rychlý protiútok Klatov končí brankou! Duo Josef Roubal – JOSEF HASMAN se postaralo o vedoucí branku. Roubal nádherně přihrál Hasmanovi, který to přesně trefil. Asistence: Josef Roubal.

55:50
    Klatovy vyhazují.

55:17
    Adam Novák pálil od modré, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě.

Josef Roubal ošklivě odstavil svého protihráče, dvě minuty za nedovolené bránění.

52:33
    Šillerovu střelu od modré chytá Hamalčík.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 31. Přibyl (Rod, Strnad), 40. Karbulka (Bednařík, Hanus) – 49. Hasman (Hanzlík, Sysel), 50. Roubal (Uhlík, Houfek), 57. Hasman (Roubal)

IHC Králové Písek: Hamalčík (Štrobl) – Turek, Šafář, Košař, Šaršok "A", Růžek, Hanus "C" – Karbulka, Krýner, Tintěra, Rod, Přibyl, Arnošt, Volf, Strnad, Paule, Bednařík "A", Novák
    HC Klatovy: Čech (Brtník) – Walter, Šiller, Slavík "C", Lokajíček, Houfek, Sysel – Vávra, Hajšman, Reitspies, Hanzlík, Rohla, Mužík. Tulačka, Roubal J., Uhlík, Hasman, Roubal D. "A", Procházka

Rozhodčí: Hucl – Zimmermann, Sedláček