SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 7:0 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 6:1 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 3:4 (po pr.) | David Servis – Příbram 4:2 (kon.) | Tábor – Písek 9:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 10:6 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 4:3 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:5 (po pr.) | Kolín – Klatovy 3:2 (kon.)
HC Tábor
9:2 (2:2, 1:0, 6:0)
IHC Králové Písek
Středa 26.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Střed (ČR) • 40. kolo

Konec zápasu. (20:16:43)

59:59
    Tábor právě vstřelil branku!
    Sekundu do konce je rozhodnuto o dalším střelci hattricku. Je jím DAVID BLAŽEK, který si jej opravdu zasloužil!

58:22
    Ano, dočkáme! Ve vlastním oslabení si najel do rohu útočného pásma Jan Bárta, a poslal puk JANU BŘEZINOVI, který se ranou na vyrážečku nemýlil. Asistence: Jan Bárta

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny. Dočkáme se ještě nějaké branky?

57:50
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Dominik Čepík – 2 min., vražení na hrazení).

57:50
    Sám na Davida Nováka ujel Milan Petřík, provedl vcelku dobrou kličku do bekhendu, branku ale netrefil!

56:45
    HC Tábor v plném počtu, i tuto početní výhodu Písku zvládl úspěšně.

56:31
    Ve vlastním oslabení obkroužil hostující branku David Blažek, a orazítkoval břevno!

55:45
    Pokus Bílka si svou lapačkou našel domácí Novák.

55:15
    Hajič vyváží puk za branku Písku.

54:44
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Štěpán Kadilák – 2 min., podrážení).

53:05
    Třetí únik Tábora – třetí branka ze samostatného úniku. Hostujícím bekům dnes již podruhé ujel ONDŘEJ ŠULEK, který přesnou střelou mezi nohy pečetí svj hattrick! Asistence: Jakub Matušík, Radek Seidl.

52:30
    Seidl v mezikruží poslal zadovku na Matušíka, který ale ranou z první neuspěl.

51:00
    Písek se snaží dostat ke střele, domácí obránci jsou ale u mantinelů velmi důrazní.

50:00
    Je za námi polovina 3. třetiny. Úvod se hostím docela vyvedl, poté se ale roztrhl gólový pytel a domácí během tří minut vstřelili tři góly.

48:35
    Tak takhle si hosté asi 3. třetinu nepředstavovali. Havelka poslal puk osamocenému DAVIDU BLAŽKOVY, který nedal hostujícímu brankáři sebemenší šanci zakročit. Asistence: Dominik Havelka, Kamil Černý.

47:42
    Na Nováka mohl ujet Petřík, na ledě byl ale moc dlouho, na únik už tak neměl dostatek sil.

46:46
    Radim Heřman vyhrál buly na Kamila Černého, jehož ránu za kříže tečoval clonící RADEK SEIDL. Asistence: Kamil Černý, Radim Heřman.

45:57
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (David Košař – 2 min., podrážení).

František Kalina

Branky a nahrávky: 6. Šulek (Seidl, Matušík), 14. Matušík (Seidl, Šulek), 36. Blažek (Dančišin, Prášek), 46. Šulek (Černý), 47. Seidl (Černý, Heřman), 49. Blažek (Havelka, Černý), 54. Šulek (Matušík, Seidl), 59. Březina (Bárta), 60. Blažek – 15. Matějka (Bednařík, Arnošt), 19. Matějka (Bednařík, Arnošt)

HC Tábor: David Novák (Michal Novák) – Černý, Hajič, Radoš, Dvořák, Havelka, Havran, Beran –Matušík, Prášek, Řepík, Jan Bárta, Pejchal, Šulek, Březina, Blažek, Dančišin, Heřman, Zayml, Seidl, Kadilák
    IHC Králové Písek: Kříž (Buchta) – Šafář, Bílek, Najman, Sivek, Košař, Hanus, Turek – Jiří Bárta, Arnošt, Bednařík, Rod, Petřík, Novotný,Strnad, Matějka, Novák

Rozhodčí: Šmika – Krátký, Maňák