Kobra – Klatovy 2:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 3:0 (kon.) | Děčín – Nová Paka 6:5 (kon.)
Řisuty – Mostečtí Lvi 2:3 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Jablonec n/N 3:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 9:2 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 2:5 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (kon.)
Kolín – David Servis 6:2 (kon.) | Příbram – Písek 8:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
9:2 (3:1, 2:0, 4:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 08.01.2020, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Východ • 30. kolo

Je tu konec! Domácí tým dominoval po celý zápas, který také s přehledem vyhrál 9:2. I při takovém počtu branek je mezi Bruslaři jen jeden dvougólový střelec. (20:04:55)

59:51
    Bruslaři vyhráli vhazování a výhozem přes celé hřiště ukončují zápas.

59:49
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., podrážení).

59:48
    Do střely se v signalizované výhodě dostal po otočce Daniel Piš. Jeho střela letěla mimo.

59:00
    Do konce zápasu zbývá poslední minuta.

58:03
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři využívají už třetí přesilovku! Petr Helešic jen vyrazil střelu Richarda Cachnína. Odražený kotouč si sebral MICHAL KLIMENT, který střelou k bližší tyči vstřelil další havlíčkobrodskou branku. Asistence: Richard Cachnín a Luboš Voříšek

57:49
    Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Čermák – 2 min., hákování).

55:55
    Havlíčkův Brod střílí branku číslo osm! Střelu od modré čáry vyrazil Petr Helešic jen před sebe. Tam už čekal hladový MARCEL JURÁŇ, který zametl puk do brány. Asistence: Luboš Voříšek a Richard Cachnín

55:27
    Luboš Voříšek kroužil s kotoučem v útočném pásmu, nakonec vystřelil z mezikruží. Jeho rány vyrazil gólman.

54:35
    Z pravého kruhu vyzkoušel Chaloupkovu pozornost Milan Procházka. Havlíčkobrodskému gólmanovi vypadl kotouč z lapačky, naštěstí byl následně odklizen do rohu kluziště.

53:58
    Tomáš Semrád vybídl Petra Kuchtu k zakončení. Jeho střelu vychytal Petr Helešic lapačkou.

Dnešní utkání sleduje 338 diváků.

53:24
    S další ztrátou puku Moravských Budějovic končí také jejich početní výhoda.

52:25
    Bruslaři vyvezli kotouč pryč z obranného pásma.

51:43
    Hostům se nepovedla nahrávka, čímž se sami vyhnali z útočného pásma

51:24
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., hákování).

50:52
    Pěknou akcí se nyní prezentoval Zdeněk Brabec. Kličkou si udělal prostor na střelu, která nebyla vůbec špatná. Chaloupek však nakonec zareagoval včas.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 3. Voříšek (Cachnín, Juráň), 9. Ludvík (Vala), 14. Juráň (Cachnín, Voříšek), 28. Třetina (Voříšek, Mikeš), 31. Kuchta (Pospíchal, Kliment), 46. Semrád (Pospíchal, Třetina), 48. Mikeš (Voříšek, Třetina), 56. Juráň (Voříšek, Cachnín), 59. Kliment (Cachnín, Voříšek) – 7. Procházka (Krutiš, Horký), 51. Špaček (Krutiš)

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Semrád, Pospíchal, Vala (A), Kliment, Benák – Přidal, Třetina (C), Mikeš – Voříšek (A), Cachnín, Juráň – Holenda, Ludvík, Kuchta
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Vacek (Helešic) – Šána, Trnka, Brabec, Bazala, Kruckovyč, Marcinko, Čermák – Molnár, Procházka, Krutiš, Hovsepyan, Alexa, Horký, Podlaha, Piš, Špaček, Sigmund, Sorger

Rozhodčí: Nikola Marek – Petr Křivohlavý, Martin Klouda