Dvůr Králové n. L. – Bílina 3:2 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 2:3 (po pr.)
Opava – SHK Hodonín 2:3 (po pr.) | Písek – Kobra 2:8 (kon.) | Mostečtí Lvi – Děčín 8:2 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | David Servis – Klatovy 2:3 (kon.) | Tábor – Příbram 4:3 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 0:5 (kon.) | Nová Paka – Vrchlabí 2:5 (kon.) | China Golden Dragon – Kolín 1:11 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:1 (1:1, 5:0, 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 11.01.2020, 17:00 • Škoda aréna • 2. liga skupina Východ • 31. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek sobotního večera. (19:11:55)

Je tu konec dnešního utkání, ve kterém Draci poráží Havlíčkův Brod poměrem 6:1 a navyšují tak svůj náskok na čele tabulky již na dvacet bodů.

59:52
    Draci drží kotouč na svých holích, dnešní utkání tak už dohrají v poklidu.

58:51
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Patrik Přidal si jede odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

58:20
    Vachutka na ledě, domácí hrají ve čtyřech.

58:08
    Havlíčkův Brod si zahraje krátkou přesilovou hru pět na tři. Tomáš Drtil je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

57:29
    Cachnín se s kotoučem natlačil až před branku, tam ale ztroskotal na Marku Peksovi, který jeho pokus vyrazil betony, následně si pak ale kotouč dokázal schovat pod svou lapačku.

57:06
    Třetinovi nevyšla přihrávka před branku, Šumperk následně vyhazuje kotouč do středního pásma.

56:41
    Útočnou akci Havlíčkova Brodu zastavuje odpískaný ofsajd.

56:00
    Cachnín poslal přihrávku před branku na Kuchtu, proti tomu se skvěle přemístil Marek Peksa, který tak zamezil téměř jasnému gólu.

55:20
    Šumperk vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

54:51
    Holenda poslal křižnou přihrávku na Třetinu, ten trefuje horní tyč.

54:22
    Šumperk po buly posílá kotouč do středního pásma.

54:20
    Roman Mikeš byl zasažen holí do obličeje za což Daniel Vachutka vyfasuje dvě plus dvě minuty za vysokou hul. V tváři Mikeše se totiž objevila krev.

54:02
    Horký přihrál kotouč mezi kruhy Scheuterovi, ten v dobré šanci trefuje levou tyč.

53:17
    Antonov se dokázal dobře vrátit a zamezil tak Cachnínovi k proniknutí do velké šance.

52:27
    Kofroň napadá hostující rozehrávku a snaží se tak získat kotouč pro domácí.

51:36
    Odpískán úmyslný ofsajd Havlíčkova Brodu, hra se stěhuje před Altrichtera.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 13. Haloda M. (Spratek), 21. Vachutka (Sedlák), 30. Antonov (Krejčiřík), 32. Horký (Muller, Gewiese), 35. Spratek (Gewiese), 39. Drtil (Milfait, Vachutka) – 9. Kuchta (Ludvík, Kliment)

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Wanecki) – Sedlák, Drtil, Kabelka, Gewiese, Řezáč, Haloda M., Plhal – Jaroš, Milfait, Vachutka – Kofroň, Spratek, Hroch – Krejčiřík, Antonov, Pokorný – Horký, Muller, Scheuter – Urban
    BK Havlíčkův Brod: Altrichter (32. – 40. Holík) – Semrád, Pospíchal, Benák, Vala, Krejčí, Kliment – Holenda, Voříšek, Třetina, Juráň, Kuchta, Přidal, Mikeš, Cachnín, Ludvík

Rozhodčí: Blaha – Mikšík, Čelechovský