Dvůr Králové n. L. – Bílina 3:2 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 2:3 (po pr.)
Opava – SHK Hodonín 2:3 (po pr.) | Písek – Kobra 2:8 (kon.) | Mostečtí Lvi – Děčín 8:2 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | David Servis – Klatovy 2:3 (kon.) | Tábor – Příbram 4:3 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 0:5 (kon.) | Nová Paka – Vrchlabí 2:5 (kon.) | China Golden Dragon – Kolín 1:11 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 11.01.2020, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 31. kolo

V prodloužení byly šance na obou stranách, ale první, a jediný, kdo ji dokázal využít byl Martin Pleva, a ukončil tím zápas. Další skórující za hosty byl se dvěma brankami Lukáš Bureš a na straně domácích Miroslav Marek a Samuel Ollender. Doma tak zůstává 1 bod a 2 body si vezou hosté do Žďáru nad Sázavou. (19:22:14)

64:36
    Žďár právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN PLEVA. Asistence: Medek a Prokš.

63:43
    Opět Radim Štěpánek přerušil přihrávku přes osu.

63:00
    Hosté krouží útočným pásmem s pukem na hokejkách.

62:09
    Jakub Mach netrefil bránu.

61:40

61:09
    Robin Gebauer trefil boční sítku.

60:07
    Domácí začínají v přesile 4 na 3, a mají na to ještě minutu a půl, aby ji využili.

60:01

Ve třetí části domácí zabrali a zásluhou Dominika Suchého, který vstřelil svůj 16. gól v sezoně, se jim podařilo vyrovnat na 2:2. Po krátké tříminutové pauze se na Zimním stadionu Kopřivnice odehraje pětiminutové prodloužení 3 na 3.