ŠK Slovan Bratislava
Neděle 22.09.2019, 18:00 • Stadion pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:50:45)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 13:6. Střely mimo: 7:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 20:11.

Je konec. Slovan Bratislava vyhrál na půdě Trenčína 4:2.
    Ve 24. minutě poslal hosty do vedení jejich nejlepší střelec Šporar. O pět minut později zvýšil náskok Slovanu na dva góly Strelec. Posléze ale už to byl pouze Trenčín, který se dostával do šancí a ve 37. minutě snížil Roguljić.
    Do druhé půle domácí vstoupili naprosto skvěle, jelikož ve 46. minutě srovnal van Kessel. V 56. minutě ale přidal druhou branku Strelec a v 74. minutě pojistil výhru Slovanu Šporar.

90+2

90+1
    Domácí se nedostali k centru z pravé strany, ale Trenčín zůstává u balónu.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90
    Rharsalla Moha se procpal do vápna domácího mužstva z levé strany, ale nakonec přišel o balón.

89
    Utkání už je prakticky rozhodnuté. Slovan skvěle brání ve svém vápně a Trenčín se momentálně nemůže dostat do nějaké šance, či ke střele.

87
    Trenčín sice získal míč na své kopačky, ale opět to není nic nebezpečného směrem dopředu.

85
    Nyní přišel jen faul ze strany Trenčína ve středu hrací plochy a u balónu tak je Slovan Bratislava.

83
    Comvalius poslal centr do vápna, kde měl domácí hráč zahrát rukou, ovšem sudí nechal hru pokračovat.

81
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází David Depetris.

80
    Zbývá nám posledních deset minut základní hrací doby.

79
    Domácí se dál snaží něco vymyslet, ale momentálně to není nic zajímavého.

77
    Centr domácího hráče z pravé strany pouze proletěl vápnem na druhou stranu.

76
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Nono, přichází Erik Daniel.

74
    Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení a jsou velice blízko k výhře v tomto zápase! Ante Roguljić se dostal do vápna, kde poslal míč pod sebe na volného ANDRAŽE ŠPORARA, který vypálil k levé tyči nahoru a přidal tak druhou trefu v tomto zápase..

73
    Trenčín je nadále v tlaku a míče ze stran létají do vápna, ovšem Slovan se zatím dobře brání.

72
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Peter Kleščík, přichází Ivenzo Comvalius.

Michal Raška

Branky: 37. Roguljić, 46. van Kessel – 24. Šporar, 29. Strelec, 56. Strelec, 74. Šporar

Karty:   34. Zubairu (TRE) – 70. de Kamps (SBA)

AS Trenčín: Šemrinec – Ligeon, Šulek, Kleščík (C) (72. Comvalius), Keston – Zubairu, Koolwijk, Roguljić – Bukari, Čataković (81. Depetris), van Kessel.
    Náhradníci: Chudý – Skovajsa, Comvalius, Slávik, Križan, Corryn, Depetris.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau (26. Medveděv), Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Ljubicić, de Kamps – Strelec, Nono (76. Daniel), Moha – Šporar.
    Náhradníci: Šulla – Rabiu, Dražić, Medveděv, Daniel, Holman, De Marco.

Rozhodčí: Peter Kráľovič – Branislav Hancko, Peter Kováč