Liberec – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 2:1 (kon.) | Ústí n. L. – Jablonec 3:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:0 (0:0)
FK Varnsdorf
Pátek 11.10.2019, 11:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • Přípravný zápas

Druhý poločas nám nabídl velmi podobný obrázek hry jako první půle. Liberec byl aktivnějším celkem po celý duel, avšak nedokázal proměnit své šance. Hosté mohli jít do vedení v 89. minutě, když kopali pokutový kop, ten však Breda neproměnil. (12:44:48)

90
    89. Neproměněná penalta.

89
    Breda (FK Varnsdorf) neproměňuje pokutový kop.

88
    Byla nařízena penalta proti Liberci.

87
    Hosté se dostali do zakončení. Střelecký pokus postrádal razanci.

86
    Malinský na levé straně se sám vyhnal ze hřiště.

85
    Yu si hezky zpracoval míč a vyslal Musu do útoku. Ten narazil na pevnou obranu.

83
    FK Varnsdorf bude rozehrávat rohový kop.

82
    Tomáš Malinský byl opět přistižen v ofsajdovém postavení.

80
    Aleš Nešický se ujmul rozehrávky, jeho pokus však vyrazil Vaňák.

78
    Kuchta byl faulován těsně před pokutovým územím.

75
    Musa v rychlém náběhu na pravé straně se dostal před pokutové území. Svou přihrávkou hledal Kuchtu. Sehrávka byla však nepřesná.