Plzeň – Třinec 7:5 (kon.) | Litvínov – Kladno 6:5 (po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 5:4 (po pr.)
Vítkovice – Motor ČB 3:1 (kon.) | Sparta – Zlín 1:2 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:4 (2:2, 2:1, 0:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Středa 15.02.2012, 18:00Tipsport extraliga

Děkujeme za pozornost a těšíme se na shledanou u dalších přenosů z KV Areny. (20:41:27)

Vítězství s hořkou pachutí utrpěli hokejisté Energie. Ještě chvíli před koncem utkání to vypadalo, že svou ztrátu na předkolo stáhnou na pět bodů. Kometa však potrestala karlovarské zaváhání a poctivým výkonem si vynutila prodloužení. Přestože v něm padla, udržela si na Litvínov a Energii velmi nadějný náskok 7 bodů. O play off už by jí letos připravil jen totální kolaps.

65:00

60:49
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Gřegořek z levého kruhu nabil na modrou čáru Gulašimu, jeho střela z voleje se odrazila od Trvaje a MARTIN ZAŤOVIČ dorazil do sítě vítěznou branku utkání. Asistence: Michal Gulaši, Petr Gřegořek.

60:32
    Kumstát se tlačil do zakončení, Malec (KOM) jej zahákoval. Puk v nastavené výhodě doputoval ke Gřegořkovi, jehož belhend přistál na břevnu!

60:19
    Trvaj zachytil nahození od modré, hra je přerušena.

60:01

Ve třetí třetině padla jediná branka, a ta dala brněnskému snu o play off velmi reálné obrysy. Nutno říci, že remíza je zasloužená, žádné z mužstev na ledě nedominovalo.

60:00

59:55
    Vyloučeni Travis Gawryletz (KVA) a Jozef Kováčik (KOM) oba na 2 + 2 minuty za hrubost. Pokračovat se tedy bude v pěti.

59:55
    Po Gřegořkově nahození se domácí zoufale pokoušeli dotlačit puk za čáru, Trvaj vytrval. Skuhravý byl nešetrně zasažen do hlavy Kováčikem, pěstmi jej pomstil Gawryletz. Sudí však delší souboj nepřipustili.

58:33
    Holec stál u pravé tyčky, Mensator ležel, ale do střely brněnského útočníka v poslední chvíli někdo vložil hůl.

57:43
    Kometa právě vstřelila branku!

Nahozený puk od mantinelu proskákal mezi nohama hráčů v klinči až před branku, odkud jej MILAN HRUŠKA bekhendem poslal za Mensatorova záda. Asistence: Miroslav Holec, Róbert Petrovický.

57:13
    Puk znovu opustil hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

57:00
    Domácí na chvíli osvobodil František Skladaný, který dostal puk až k Trvajovi.
    Branky a nahrávky: 5. Kumstát (Gřegořek, Pech), 11. Kotrla (Gřegořek), 21. Pech (Prošek), 33. Skuhravý (Prošek, Zucker), 61. Zaťovič (Gulaši, Gřegořek) - 5. Koreis (Svoboda), 20. Divíšek (Dlouhý), 23. Petrovický, 58. Hruška (Holec, Petrovický)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Gründling, Mocek, Gřegořek, Gulaši, Gawryletz, Prošek, Lučka, M. Rohan - Sýkora, Kuběna, Skladaný, Mikeska, Zaťovič, Pech, Košťál, Dej, Kotrla, Skuhravý, Kumstát, Zucker
    HC Kometa Brno: Trvaj (Hovi) - Žižka, Kováčik, Vašíček, Bičánek, Švrček, Hruška, Malec - Erat, Holec, Čermák, Svoboda Jaroslav, Káňa, Dlouhý, Koreis, Petrovický, Svoboda Jakub, Jankovič, Divíšek, Svoboda T., Němec

Rozhodčí: Šindler, Šír - Rozlílek, Horinek