Chomutov – Šumperk 3:4 (po s.n.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Jihlava – Kadaň 3:0 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Hr. Králové – Písek 2:1 (po pr.) | Olomouc – Třebíč 5:1 (kon.)
Beroun – Litoměřice 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:1 (0:0, 4:1, 1:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Pondělí 19.09.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

59:30
    Zápas se již jen dohrává.

Ústí nad Labem - V utkání 3. kola I. ligy ČR se střetly celky, které ještě neochutnaly hořkost porážky. Souboj o první místo byl zvláštní pro Miroslava Třetinu, který v týmu Havlíčkova Brodu osm let působil. Bodově se ve střetnutí nejvíce prosadil Daniel Boháč, jenž zaznamenal jednu trefu a jednu gólovou asistenci. Za Havlíčkův Brod skóroval pouze ve 35. minutě Polodna. Svěřenci Petra Rosola zatím zaznamenávají výbornou bilanci, tři utkání a tři výhry. (19:51:33)

60:00

57:56
    Pavel Francouz výborně zachránil svůj tým! Obránci pozapomněli na vracejícího se Protivného, který jel sám na ústeckého maskovaného muže. Pavel Francouz puk s přehledem zastavil a nyní jeho jméno skandují tribuny.

57:46

57:28
    Nepřehledná situace před Suchanem. Doráželi Ludvík, Klobouček i Šagát. Nikdo z jmenovaných se prosadit nedokázal.

56:50
    Ludvík přestřelil ve výborné pozici z prostoru mezi kruhy! Měl čas i na zpracování, tutovku však zahodil.

55:46
    Bude se ještě vylučovat a přesilovou hru si zahrají domácí. Tomáš Protivný (HBR) potrestán menším trestem za nedovolené bránění.

53:48
    Další postavení mimo hru z dílny domácího Slovanu.

52:55
    Je znát, že zápas už je téměř rozhodnutý. Modrožlutí hře dominují a soupeři nedovolí takřka nic. Nyní se Rebelové zmohli jen na zakázané uvolnění.

52:48
    Ofsajd Ústeckých Lvů.

Dnešní utkání sleduje 1 630 diváků.

50:59
    Zakázané uvolnění Rebelů.

50:00
    Svěřenci Petra Rosola za potlesku domácích fanoušků mají hru pod kontrolou.

48:38
    Šesté zakázané uvolnění Ústí nad Labem.

48:09
    Oddechový čas pro hosty, domácí příznivci si neodpustili pokřik "Nemůžou!"

48:09
    Icing Lvů.

46:43
    Lvi právě vstřelili branku!

A když to bylo možné, Ústečtí Lvi právě udeřili. David Ludvík nalezl z rohu volného JANA ALINČE v předbrankovém prostoru. Do odkryté části se svou střelou autor páté branky nemýlil.

45:40
    Lvi tvoří hru v útočném pásmu. Do střel se nepouští, ale kotouč drží na holích.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 29. Daniel Boháč (Pajič), 31. Alinč (Třetina, Klobouček), 36. Handlovský (Dominik Boháč, Lev), 39. Kovář (Pajič, Daniel Boháč), 47. Alinč (Ludvík) - 35. Polodna (Knotek, Semorád)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, Zeman, Gureň, Kučný, Vobořil, Dominik Boháč - Třetina, Alinč, Pazourek - Šagát, Čurilla, Ludvík - R. Kovář, Pajič, Daniel Boháč - Jakub Lev II, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Morava, Sova, Pavlík, Poskočil, Jelínek, Protivný, Zítka - Rytnauer, P. Polodna, Kostourek - V. Němec, Semorád, Jonáš - Musil, Knotek, P. Štěpánek - Koma, Zábranský, Švaňhal - Fiedler (nemocen, nenastoupí dle zpráv vedoucího). Trenér: Petr Novák.

Rozhodčí: Pavlovič - Arazimová, Čížek

Diváci: 1 630