HC Baník Sokolov
1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 11.01.2020, 17:00Chance liga - o účast v předkole • 10. kolo

Máme tu konec dnešního střetnutí. Třebíč si po výhře 3:1 odváží na Vysočinu všechny tři body. Těším se na vás zase někdy příště. (19:14:02)

59:30
    Branka Třebíče neplatí. Hra byla přerušena.

58:40
    Puk je znovu zašlápnut u mantinelu.

58:12
    Obrovská šance Sokolova! Dominik Svoboda zamezil jasnému gólu zákrokem holí. který přišel doslova last minute.

57:50
    Puk je v rohu u mantinelu. Následuje zakázané uvolnění Třebíče.

57:24
    Vhazuje se před Svobodou. Karel Mlejnek si vyžádal oddechový čas.

57:15
    Sokolov hraje s prázdnou brankou a šesti hráči v poli!

56:01
    Teď ale Horáci zamkli svého soupeře v jeho obranném pásmu a kombinují.

55:12
    Třebíč se soustřední už jen na obranu.

52:38
    Teď jsem to zakřikl! Obrovská chyba třebíčské obrany přisoudila mega šanci Jaromíru Kverkovi. Ten měl před sebou prakticky prázdnou branku. Stačilo mu jen zvednout puk. To se mu nepovedlo, protože trefil beton Dominika Svobody.

51:30
    Třebíč vystavěla ve středním pásmu neprostupnou hráz. Sokolov má probblémy s jejím překonání,

50:20
    Michálek zakládá útok zpoza vlastní branky.

50:00
    Třetí třetina se právě přehoupla do své druhé poloviny.

48:43
    Hra se odehrává v poklidném duchu. Nic příliš zajímavého k vidění není. Třebíč si hlídá svůj náskok a Sokolov se nemůže dostat do tlaku.

47:02
    Boj o puk ve středním pásmu. Hráči kus černé gumy zašlápli. Sudí proto přerušuje.

46:03
    Třebíč je v plném počtu.

45:46
    Vracovský zkoušel tečovat před Svobodou.Brankář Třebíče mu ve skórování zamezil.

44:38
    Sokolov se nemůže usadit v útočné třetině. Z tribun se začíná ozývat pískot.

Pavel Mandát

Branky a nahrávky: 5. Vracovský (Osmík, Kverka) – 1. Psota (Bittner, V. Čejka), 3. Ferda (Václavek), 29. Bittner (Psota)

HC Baník Sokolov: Bednář (Haas) – Přindiš, Vodička, Houdek, A. Rulík, Kadeřávek, P. Michálek, Pařízek – T. Rohan, Vrána, Křemen – Vracovský, Kverka, Osmík – Švec, M. Zadražil, Stříbrný – Urban, Šafář, Houška.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Do. Svoboda (Jekel) – Szathmáry, Nedbal, Glover, V. Čejka, Hort, Jenáček, Padrnos – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Psota, Bittner, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, T. Havránek – Podlaha, Václavek, Ferda.