po s.n. (3:1)
SK Trhači Kadaň
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 22.01.2020, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga - o účast v předkole • 14. kolo

Již to vypadalo, že Třebíč bude brát 3 body za výhru v základní části, avšak hru do prodloužení poslal 4 minuty před koncem třetí třetiny František Wágner. Jelikož napjatou bitvu v prodloužení nikdo nedokázal rozhodnout, tak se muselo jít na samostatné nájezdy. V těch byl úspěšnější domácí tým a Trhači slaví další vítězství. (20:45:30)

Jan MÜLLER - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Trhači Kadaň.

2:1
    Müller nejprve naznačil střelu a poté to převedl do bekhendové kličky, Hezká branka.

1:0
    Žolobov provedl takzvanou Forsbergovu kličku, kterou naprosto bravurně překonal Svobodu.

64:59
    Denis Zeman ze středního pásma vypálil kotouč na Svobodu, aby ukončil třetinu. Hostující brankář kotouč podržel a bude se dohrávat sekunda.

64:07
    Eliáš byl ve velké příležitosti sám před brankou, avšak v poslední chvíli byl sražen k zemi.

63:33
    Svoboda našel Müllerovo střelu svou lapačkou. Hra se znovu přerušuje.

63:06
    Šťovíčkům pokus Neužil vyrazil svou vyrážečkou bez větších problémů.

Jaroslav Šnobl

Branky a nahrávky: 46. J. Müller (Kůs, Trefný), 57. Wágner (J. Müller, Trefný), rozh. náj. J. Müller – 7. Václavek (V. Čejka), 47. Bittner (P. Kratochvíl)