Jihlava – Prostějov 0:0 (17:30) | Kadaň – Benátky n/J 0:0 (18:00) | Ústí n/L – Třebíč 0:0 (18:00)
před zápasem
HC Slovan Ústí nad Labem
0:0 (-:-, -:-, -:-)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 27.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance Liga - o účast v předkole • 16. kolo
Vsaďte si
Partner:
   
   Slovan – Třebíč

  Mezi oběma dnešními soupeři je propastný bodový rozdíl. Bílé hvězdy bojují o předkolo play-off, kde ztrácí na desátý Prostějov pět bodů. Oproti Slovanu mají hosté náskok pětadvacet bodů. Co se týče formy jsou na tom Severočeši velmi špatně, když čekají na bodový zisk již čtyři utkání.

  V současné době v Ústí nad Labem došlo navíc k razantním změnám v kádru. V týmu ukončil své působení Petr Maršoun s Janem Grimem. Ondřej Smetana se přesunul do Vsetína, Tomáš Vildumetz zamířil na hostování do extraligových Karlových Varů a Václav Krliš stráví také v rámci hostování zbytek sezony v druholigových Klatovech. Naopak do týmu Slovanu zamířil do konce sezony Lubomír Kovařík ze Sokolova a měsíční působení ve Slovanu má vyřízené také navrátilec Martin Vágner.

  Třebíč měla naopak zdravotní problémy v polovině ledna a tyto indispozice stály Třebíč zápasy s Prostějovem, v Kadani a doma s Benátkami, nicméně s Benátkami se hvězdy potkaly i v posledním odehraném utkání a svému soupeři oplatili porážku a vyhráli 5:3. (19:40:44)
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
   

  Tomáš Suchánek

  Branky a nahrávky:


  HC Slovan Ústí nad Labem:
  SK Horácká Slavia Třebíč: