Boston – Calgary 2:5 (kon.) | Montreal – Vancouver 3:4 (po pr.) | Tampa – Toronto 3:4 (kon.)
Philadelphia – San Jose 4:2 (kon.) | Washington – Winnipeg 4:3 (3:2 po s.n.) | NY Islanders – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Carolina – Dallas 1:4 (kon.) | Detroit – New Jersey 1:4 (kon.) | Nashville – Ottawa 3:2 (kon.)
Minnesota – Columbus 5:4 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:5 (kon.) | Arizona – Florida 1:2 (kon.)
Anaheim – Edmonton 4:3 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 26.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga - o účast v předkole • 24. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:10:16)

Slovan vítězí na domácím ledě potřetí v řadě. Tentokrát odjíždí z Ústí nad Labem bez bodu Benátky nad Jizerou. Slovan vedl celé utkání, nicméně hosté mohli srovnat ve hře bez brankáře, když orazítkovali tyč. Nakonec to byl však domácí Slovan, který dal do prázdné branky razítko na svou výhru 4:2!

59:45
    Přemysl Svoboda mohl ještě náskok domácích navýšit, ale sám před Čajanem neuspěl s bekhendovou kličkou!
    59:21 Pavel KORDULE - 4:2

59:21
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    A tak nakonec rozhoduje o své výhře Slovan! Josef Hasman ze střední třetiny ještě prázdnou branku netrefil, ale práci za něj dokončil a puk do sítě doklepl PAVEL KORDULE – 4:2! Asistence: Josef Hasman.

59:11
    Hostům se málem risk bez brankáře vyplatil, ale v nepřehledné situaci před brankou trefil Adam Dlouhý tyč!

58:41
    Benátky v útočné třetině, Pavel Čajan míří na střídačku a hosté tak riskují bez brankáře!

58:19
    Benátky v plném počtu, a tak uvidíme, zda zavelí ještě k závěrečnému tlaku.

57:32
    Martin Tůma teď mohl do koncovky, ale raději hru pozdržel a vybral si raději kombinaci.

57:01
    Slovan sice v útočné třetině na kotouči, ale bez střeleckého pokusu. Domácím to však tolik vadit nemusí, protože čas pomalu, ale jistě plyne ke konci utkání.

56:19
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Martin Böhm – 2 min., sekání).

56:16
    Josef Hasman skvěle podržel hru, našel mezi kruhy Pavla Korduleho, kterého však vychytal Pavel Čajan.

55:40
    Michal Steinocher byl blízko k tomu, aby de facto rozhodl utkání ve prospěch domácích! Jeho rychlá střela orazítkovala pravou tyč!

55:01
    Domácí odpověděli akcí Pavla Mrni, který střílel přes obránce vedle levé tyče.

54:30
    No mohlo být srovnáno! Daniel Špaček zasekl svou akci, ale našel dokonale mezi kruhy postaveného Jakuba Rychlovského, jenž jen těsně přestřelil!

53:45
    Martin Böhm nenašel svou přihrávkou Žembu, tu zablokoval včas Matěj Hes.

52:52
    Dlouhý souboj o puk v rohu kluziště vyhrál Slovan a Přemysl Svoboda kotouč vyvezl do bezpečí z pohledu domácích.

51:58
    Přemysl Svoboda na ledě, domácí v plném počtu.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 25. Filip (Svoboda, Mareš), 38. Severa (Mrňa, M. Vágner), 42. Filip (Svoboda), 60. Kordule (Hasman) – 27. Böhm (A. Dlouhý), 49. A. Dlouhý (Rychlovský, Žůrek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Stahl) – M. Vágner (A), Hes (A), Vl. Brož (C), Mareš, Zukal, Steinocher – Severa, Mrňa, Kovařík – Filip, Svoboda, Tůma – O. Bláha, Kordule, Hasman – Dörner.
    HC Benátky nad Jizerou: Čajan (Hrstka) – Böhm, Kunst (A), Hampl, Buchtela, Aubrecht, Žůrek – D. Špaček (C), Měchura, Rychlovský (A) – Pabiška, Chrtek, Gajda – Wiencek, Šafařovský, A. Dlouhý – Šeliga, Žemba.

Rozhodčí: Jechoutek, Vrba – Flegl, Polák