Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Most 3:2 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:2 (po s.n.)
Šumperk – Chomutov 2:3 (po pr.) | Písek – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Litoměřice – Beroun 2:3 (po pr.)
Kadaň – Jihlava 3:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 24.10.2011, 17:301. liga (ČR)

Oblíbenec domácího publika Miroslav Třetina ještě na požádání havlíčkobrodských fanouškům předvedl na ledě "rybičku". (19:53:01)

To je pro dnešek vše. Tři body si odváží Ústí, které o své výhře rozhodlo dvěma góly v poslední části. Rebelové sice v jejím úvodu měli několik dobrých příležitostí ke skórování, špatná koncovka je však odsoudila do pozice poražených.

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy napočtenou.

60:00

59:55
    Poslední střela z hole Rytnauera přeletěla Francouzovu svatyni.

59:00
    Poslední minuta utkání. Rebelové rozehrávají od vlastní branky, je už na nich ale vidět, že by dnešní utkání nejraději ukončili.

58:16
    Špatná rozehrávka Lvů končí až na zakázaném uvolnění.,

57:51
    Ofsajd domácích.

56:25
    Musil se přece jenom dostal v levé tyčky ke střele. Francouz se ale včas přesunul.

56:47
    Poslední útočné pokusy Rebelů končí na pozorné obraně Ústí. Domácí už asi s dnešním utkáním nic neudělají.

55:41
    Jonášova přihrávka přes celou šířku kluziště sice Němce našla, nic další se z toho ale nezrodili. Havlíčkobrodský forvard byl včas zbaven puku.

55:17
    Po souboji s Jonášem končí Miroslav Třetina až v síti Jarna Laitinena. Bude se tak vhazovat v obranném pásmu Rebelů.

Dnešní utkání sleduje 1084 diváků.

54:09
    Lvi právě vstřelili branku!

A tak se také stává! Puk se po sérii přihrávek v útočném pásmu dostal až na hůl ROBINA KOVÁŘE, jehož pohotová střela zapadla k tyči přesouvajícího se havlíčkobrodského gólmana. Asistence: Pajič, Klobouček.

53:02
    Handlovského pokus zamířil nad branku. Ústí chce očividně zápas definitivně další vstřelenou brankou rozhodnout.

52:15
    Poskočil špatné rozehrál. Pazourek sám před Laitinenem neproměňuje.

51:22

Hosté jdou znovu do dvoubrankového trháku. Jiří Zeman od modré přihrál JAROSLAVU ROUBÍKOVI před branku, který byl až trestuhodně nepokrytý. A to se ukázalo jako velká chyba, protože sám před domácím brankářem zavěsil zápěstí střelou pod vyrážečku do sítě. Asistence: Zeman.

51:12
    Roubík nabil Šagátovi, který z mezikruží nebezpečně vypálil na Laitinena. Ten chytá.

50:41
    Tvrdou střelu Pavlíka špičkou betonu vyrazil Laitinen!

Pavel Buňat

Branky a nahrávky: 38. Meidl (Šenkeřík, Morava) - 7. Daniel Boháč (Třetina, Pajič), 21. Hampl (Alinč, Kovář), 52. Roubík (Zeman), 55. Kovář (Pajič, Kloubouček)

BK Havlíčkův Brod: Laitinen (Neruda) - Šenkeřík, Morava "C", Ostrčil, Sova, Protivný, Poskočil, Pavlík "A", Koma - Zábranský, Polodna, Švaňhal, Jonáš, Semorád, Němec "A", Meidl, Rytnauer, Štěpánek, Stehlík, Musil, Kostourek.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Petrásek) - Pavlík, Poživil, Dom. Boháč, Klobouček "C", Gureň "A", Vobořil - Pazourek, Handlovský, Kovář, Hampl, Zeman, Dan. Boháč, Nahodil, Rod, Alinč, Roubík "A", Šagát, Pajič, Třetina, Ludvík.

Rozhodčí: Jan Schmejkal - Přemysl Skopal, Tomáš Klein