Prostějov – Olomouc 4:0 (kon.) | Jablonec – Žižkov 0:2 (kon.) | Příbram – Vyšehrad 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 5:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:1 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.)
Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Líšeň – Opava 0:1 (kon.)
Plzeň – Příbram 4:0 (kon.) | Brno – Uničov 6:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
0:1 (0:0)
Slezský FC Opava
Středa 13.05.2020, 16:00 • Líšeň • Přípravný zápas

V závěru už Líšeň neměla dostatek času a ani žádnou šanci k vyrovnání. Domácí byli ve druhém poločase lepším týmem, ale paradoxně to byli hosté, kteří se v 86. minutě dokázali prosadit pomocí standardní situace. Druholigový celek rozhodně sehrál s prvoligovým celkem dobrou partii. (17:42:51)

90

88
    Líšeň se snaží o vstřelení branky a alespoň remizovat tento duel.
    86. Jan HOŠEK - 0:1

86
    Opava právě vstřelila branku!
    Tak nakonec je to Opava, která střílí úvodní branku! Hosté zahrávali standardní situaci z levé strany. Brankář Líšně se pokoušel vyrazit míč, ale nakonec se mu to nepovedlo a míč se dostal před prázdnou branku, kde jej JAN HOŠEK dorazil do branky.

85
    Dlouhý centr z pravé strany, který nakonec hlavičkou dokázal odrazit hráč Líšně na rohový kop.

84
    Žlutou kartu dostává (SFC Opava).

84
    Po rohovém kopu se domácí ujímají kombinace před šestnáctkou soupeře a domácí rozhodně mají více sil ke konci zápasu.

83
    A další slibné zakončení Líšně, opět si míč našel cestu mimo a byl sražen, tudíž bude následovat rohový kop.

82
    O tu se nyní mohl postarat jeden z domácích, ale jeho střela šla mimo tři tyče.

81
    Běží nám posledních deset minut přípravného zápasu před restartem druholigové a prvoligového fotbalu. Dočkáme se branky?

79
    Standardní situaci z levé strany dokázal brankář Líšně vyboxovat do bezpečí.

78
    Probíhá další střídání několika hráčů Líšně.

77
    Na hranici šestnáctky to vypadalo, že se hráč Líšně dostane k dalšímu slibnému zakončení, ale na poslední chvíli obránce zastavil celou akci.

75
    Hráč domácích se dostal k míči v malém vápně a jeho křižná střela minula branku Opavy! Další slibná šance domácích a ti v posledních minutách zvyšují svůj tlak na branku soupeře.

75
    Domácí s míčem na vlastní polovině a snaží se uklidnit hru.

73
    ...centr před branku nyní nepřinesl žádné výrazné nebezpečí pro Šroma.

72
    Standardní situace pro domácí celek z pravé strany...

Adam Dořák

Branky: 86. Hošek

SK Líšeň 2019: Halouska – Jeřábek, Hlavica, Černín, Rolinek, Málek (68. Matocha), Ševčík (40. Kučera), Demeter (68. Vintr), Machálek (68. Fila), Vasiljev (68. Minařík), Zikl
    Slezský FC Opava: Lasák – Harazim, Hnaníček, Žídek, Helešic – Mondek, Jursa, Zavadil, Dordič – Schaffartzik – Dedič.
    2. poločas: Šrom – Sus, Rychlý, Hošek, Hrabina – Gorčica, Souček, Řezníček, Texl – Jursa – Juřena.