Jablonec – Liberec 1:1 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:0 (kon.)
FK Jablonec
1:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Středa 24.06.2020, 17:30 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA - Skupina o titul • 2. kolo

Právě skončilo 54. Podještědské derby, které nepoznalo vítěze. Dá se říct, že zaslouženě. Liberci patřil první poločas, Jablonci zase druhý. Skóre utkání otevřel ve 24. minutě hostující Jan Kuchta. Domácí ve druhém poločase bušili do liberecké obrany, která dlouho odolávala. Až v 85. minutě posadil přesný centr z přímého volného kopu Pilík na hlavu Hübschmana a jablonecký kapitán stanovil konečné skóre 1:1. Kaňkou na utkání je z mého pohledu výkon hlavního sudího Ondřeje Pechance, který zápas nezvládl a rozdával karty jak na běžícím páse. Každý, ať si to vyloží po svém. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek středečního dne. (19:37:24)

90+8

90+8
    Jablonci se nejspíš poslední akce utkání nevyvedla. Liberečtí odvracejí nebezpečí.

90+7
    Dlouhý míč libereckých končí až u Hrubého.

90+7
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Doležal, přichází Kasper Hämäläinen.

90+5
    Imad Rondić se snažil u praporku vybojovat rohový kop. To se mu nepovedlo, jelikož právě on byl posledním hráčem, který se dotkl míče na hrací ploše.

90+4
    Jablonec se tlačí za vítězstvím.

90+4
    Ondřej Karafiát odvrátil přihrávku Černáka, která mířila na malé vápno.

90+3
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Alexandru Baluta, přichází Michal Beran.

90+2
    Ostrý zákrok na Balutu přešel sudí Pechanec nepochopitelně bez povšimnutí. Za následnou reakci na lavičce viděl červenou kartu trenér brankářů Liberce Marek Čech.

90+1
    Nastavovat se bude neuvěřitelných 8 minut!

90
    A opět zde máme karetní vložku. Nejprve viděl žlutou kartu za faul Alex Baluta. Pak domácí Kratochvíl s hostujícím Marou za následnou potyčku a o chvíli později za ostrý skluz také domácí Jeřábek.