IHC Olomouc – ILHK Hr. Králové 2:2 (kon.) | IHC Prague Rats – Devils Zlín 11:6 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Brno 5:9 (kon.)
Devils Zlín – IHC Olomouc 7:7 (kon.) | Brno – IHC Prague Rats 1:5 (kon.)
Mission Roller Brno
1:5 (0:2, 0:0, 1:2, 0:1)
IHC Prague Rats
Sobota 20.06.2020, 17:00 • ZS Třebechovice pod Orebem • O POHÁR ČAILH - Top Divize • 3. kolo

Pro dnešek je to z Třebechovic pod Orebem vše, loučím se s vámi a někdy příště na počtenou. (18:50:58)

Je tady konec zápasu, Prague Rats jej ovládli jasně 5:1 a dnes podruhé vítězí, Mission Roller si naopak připisují dnešní první porážku poté, co v prvním duelu zdolali Hradec.

47:00
    Brno už ví, že zápas pro něj skončí prohrou, i tak se však sympaticky snaží ohrozit branku Michajlova.

46:22
    Michajlov zákrokem přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.

46:00
    Probíhají poslední dvě minuty čtvrté části hry.

45:42
    Brňané pochopitelně již v plném počtu.

45:15
    Petr Hašek opět dobrou střelou prozkoušel Chvátalovu pozornost. Dobrý zákrok brankáře Moravanů.

43:25
    Vyloučení na straně Brna, Filip Ondráček obdržel 1,5 minuty za hákování. Přesilovku si tak zahrají opět Pražané.

41:53
    Michajlov nadvakrát vychytal v dobré šanci Ondřeje Stehlíka, gólman hokejové Slavie prokazuje svou kvalitu i dnes. Svým výkonem je jasně nejlepším hráčem v tomto zápase.

40:59
    František Kazlepka dostal puk do jízdy a individuální akcí se snažil ohrozit Michajlovu svatyni. Ta zůstala netknuta poté, co Kazlepkův pokus nemířil mezi tyče.

39:25
    Prague Rats právě vstřelili branku!
    A je podle všeho prakticky rozhodnuto. MATĚJ POUL dostal v přečíslení přihrávku od Petra Haška. Pokus pražského útočníka skončil až v síti, brankář Chvátal se nestačil přesunout – 1:5. Asistence: Petr Hašek.

38:30
    Teď jsme svědky hokeje nahoru, dolů. Ale zatím si brankáři ještě pořádně zachytat nemuseli, obrany fungují na výbornou.

36:56
    Jiří Brandejský je na hrací ploše. Pražané v plném počtu.

36:50
    Na brankovišti dorážel Lukáš Rosendorf, ale Michajlov jeho pokusy kryje.

36:30
    Brňané ihned získávají kotouč a mohou se pokusit rozestavět do přesilovkového rozestavení.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Do třetí čtvrtiny vstoupí Brňané v přesilové hře, ta bude trvat ještě 51 vteřin, následně by měl Jiří Brandejský skákat na hrací plochu, pokud tedy neuvidíme brněnskou branku.

Ve třetí čtvrtině se nám poněkud přiostřilo, ale viděli jsme také tři branky, dvě na straně pražských Rats a jednu na straně Mission Roller. Pražané vedou pohodlně o tři branky. Uvidíme, jestli s tím dokáží hokejisté z jihu Moravy ještě něco udělat.

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 34. Stehlík – 3. Poul (Pouska), 10. Fiala (Tvrzník, Rubeš), 28. Fiala, 35. Bernad (Tvrzník, Fiala), 40. Poul (Hašek)

Mission Roller Brno: Chvátal (P. Hrachovina) – Sedláček, Strýček, Kazlepka, Rosendorf, Šebek, Trnka, Stehlík, D. Hrachovina, Ondráček (C), Drobný (A).
    IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Tvrzník (A), Christl, Pavlata, Pouska, Bernad, M. Poul, Hašek, Rubeš (C), Brandejský, Fiala.

Rozhodčí: Jaroš, Maňák