Slavia – Sokolov 4:3 (po pr.) | Znojmo – Tábor 3:2 (kon.) | Žďár n/S – SHK Hodonín 3:1 (kon.)
Šumperk – Vrchlabí 2:7 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Litoměřice – Salzburg II 0:0 (zruš.)
Vsetín – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 2:1 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
HC Tábor
Čtvrtek 13.08.2020, 18:00 • Nevoga aréna • Přípravné zápasy

Znojmo nakonec roli favorita potvrdilo! Zajímavostí je, že podruhé v řadě otáčí vývoj zápas na svojí stranu, tentokrát ze stavu 0:2. Orli tak vítězí i v druhém přípravném utkání a již v úterý je čeká odveta s Havířovem. Loučím se s vámi a děkuji za pozornost. (20:03:21)

59:45
    Tábor to zkouší v šesti, ale Znojmo drží puk.

59:38
    Oddechový čas pro hosty.

59:26
    Utkání se odehrává v obranném pásmu Znojma. Šedivý zkoušel zakončovat, ale Pechek úspěšný.

59:00
    Matuš nebyl daleko hattricku, jenže v poslední chvíli mu sjel puk z hole a brankář Novák puk shrábl lapačkou.

58:18
    Orli drží Kohouty pod tlakem a Novák má spoustu práce. Avšak Orli budou mít už klasickou přesilovku, 5 na 4.

58:00
    Zbývají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38
    Orli mají početní převahu 5 na 3!

56:38
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Patrik Zayml – 2 min., sekání).

56:25
    Další přesilovka pro Znojmo. Využije ji i tentokrát?

55:37
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Jan Radoš – 2 min., faul kolenem).

55:00
    Orli právě vstřelili branku!

Nepovedené vyhození Tábora zachytil Sedlák, který přihrál Svobodovi. Střelcem je však RADIM MATUŠ, který si připisuje druhou branku v utkání a otáčí zápas ve prospěch Znojma. Asistence: Tomáš Svoboda, Adam Sedlák.

55:00
    Zbývá posledních 5 minut třetí třetiny vítěze zápasu neznáme. Orli však mají k dobru přesilovou hru, využijí tuto šanci?

54:14
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Marcel Dvořák – 2 min., nedovolené bránění).

54:09
    Zakázané uvolnění Znojma.

53:32
    Závar před brankou Znojma vyřešil Pechek se svojí obranou. Akce však vypadala nebezpečně.

52:57
    Souboj u mantinelu ve prospěch Orlů, ale do šance se řítil Tábor.

51:45
    Jeden z hráčů Tábora měl být vyslán do úniku, jenže neměl dostatečnou rychlost.

Jaroslav Hejlek

Branky a nahrávky: 15. Svoboda (Havlík, Čermák), 39. Matuš (Havlík), 55. Matuš (Svoboda, Sedlák) – 5. Přibyl (Prášek), 10. Macháček (Šedivý)

HC LERAM Orli Znojmo: Pechek (Groh) – Sedlák, Čermák, Stránský, Tejnor, Šáňa, Ficek – Havlík, Matuš (C), Svoboda T., Podešva, Beránek, Oščádal, Kover, Svoboda O., Molnár, Telezs
    HC Tábor: Novák D. (Novák M.) – Pařízek, Radoš, Černý, Havelka, Dvořák, Beran, Hajič – Prášek, Zayml, Březina, Dančišin, Matiášek, Pejchal, Šedivý, Pecka, Přibyl, Macháček, Řezáč