Jihlava – Prostějov 1:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:2 (0:0)
1. SK Prostějov
Pátek 02.10.2020, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 6. kolo

Ve druhém poločase jsme se nakonec branek dočkali. Domácí se dostali do vedení pár minut po zahájení druhého poločasu, kdy sice Tomáš Smejkal neproměnil pokutový kop, ale vyraženou střelu dostal za záda Muchy Lukáš Červ. Po hodině hry zahrávali penaltu i hosté kterou s přehledem proměnil Jakub Kopřiva. Prostějov využil nadšení z vyrovnání a o dvě minuty později již vedl, když se prosadil střídající Jakub Matoušek. Hanáci poté hráli pozorně a Vysočinu k vyrovnání nepustili, a tak si za odměnu odváží tři body. (20:01:52)

90+4

90+4
    Po odpískání se na hřišti vytvořilo několik hloučků a vypadalo to skoro na potyčku. Nakonec se vášně uklidnily a oba celky zamířily do kabin. Přesto dostal Justin Araujo-Wilson žlutou kartu.

90+4
    Domácí z této situace nevytěžili vbec nic.

90+3
    Domácí mají možnost standardní situace a do vápna jde i gólman Lumír Číž.

90+2
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Solomon Omale, přichází Daniel Bialek.

90+2
    Navíc se Vysočina provinila faulem na vlastní polovině.

90+1
    Hosté pozorné brání, domácí vůbec nemají odražené míče.

90+1
    Druhý poločas bude o čtyři minuty delší.

90
    Tomáš Vlček poslal dlouhý balón až k vápnu, ale Robert Štefánek se provinil ofsajdem.

89
    Domácí se pokusili o dlouhý nákop, ale ve vápně měl blíže k míči Filip Mucha.

88
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lukáš Červ, přichází Adam Ritter.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jaroslav Peřina, přichází Vojtěch Křišťál.

86
    Solomon Omale bude muset být ošetřen.

86
    Araujo-Wilson se provinil faulem na hranici velkého vápna. Hosté tak budou rozehrávat.

85
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Zikl, přichází Jakub Rolinc.
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází David Píchal, přichází Jan Šteigl.

83
    Hosté budou vhazovat na vlastní polovině poblíž rohového praporku.

81
    Žlutou kartu dostává Luis Arroyo (FC Vysočina Jihlava) za faul, který nebyl odpískán. Byl odpískán až faul Prostějova. Rozehrávat tak budou domácí.