Ústí n. L. – Třinec 0:1 (kon.) | Jihlava – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Žižkov – Dukla Praha 0:2 (kon.)
Chrudim – Blansko 1:0 (kon.) | Táborsko – Líšeň 0:1 (kon.) | Vyšehrad – Vlašim 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Prostějov 0:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:1 (0:1)
FK Třinec
Sobota 28.11.2020, 13:30 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

Třinec si jednobrankový náskok ve druhém poločase pohlídal, i když nutno dodat, že s nutnou dávkou štěstí. Při největší šanci Army v 90. minutě totiž Matěj Koubek nastřelil tyč. Nic to ale nemění na tom, že tři body ze severu Čech si odváží svěřenci Františka Straky, kteří prodlužují svoji neporazitelnost.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (15:26:48)

:

Pozápasové statistiky:

Branka:
    35. Celba.
    ŽK: 9. Písačka, 46. Hudec, 64. Brak – 65. R. Vaněk I, 75. Celba, 90+4. Foltyn.
    Střely na branku: 3:4 (1:3).
    Střely mimo branku: 3:3 (1:1).
    Rohové kopy: 3:3 (0:3).
    Ofsajdy: 2:3 (1:1).
    Fauly: 11:15 (5:9).

90+5
    Konec zápasu po nastavení čtyř minut a třiceti čtyř sekund ve druhém poločase.

90+5
    Třinec si těsné vedení již zřejmě pohlídá, vykopávat bude hostující brankář od vlastní brány.

90+4
    Marián Tvrdoň v útočném pokutovém území!

90+4
    Martin Foltyn (TRI) za faul na Jana Peterku před střídačkou domácích obdržel žlutou kartu.

90+3
    Lukáš Cienciala z hranice velkého vápna nemířil přesně.

90+2
    Marián Tvrdoň vypomáhá s rozehrávkou Armě až u středového kruhu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Střídající Matěj Koubek z brejku orazítkoval v čase 89:59 min. pravou tyč!

90
    Po menším ošetření odchází Jiří Janoščin za postranní čáru.

88
    Gólman Třince se při výběhu proti míči srazil se spoluhráčem Jiřím Janoščinem, ke kterému jsou přivoláni lékaři.

87
    Václav Prošek zkoušel střelecké štěstí z ostrého úhlu, Martin Pastornický připraven.

85
    Arma kombinuje na útočné polovině, výsledkem snažení je pouze ofsajd (na ofsajdy 2:3).

83
    Třetí střídání v podání Františka Straky. Místo Martina Samiece přichází Martin Foltyn.

82
    Martin Pastornický sklouzl s míčem mimo velké vápno před zraky Václava Proška, který celou situaci reklamoval. Hlavní sudí nechal pokračovat ve hře.

80
    Kombinace Adama Čičovského, Václava Proška a Vasila Kušeje úspěch slavit nebude, Martin Pastornický pozorný.

76
    Střídat bude také Třinec. František Straka z trávníku stahuje Bronislava Stáňu, opačným směrem putuje Tomáš Weber.

75
    Taktický faul hostů. Josef Celba (TŘI) zastavil unikajícího Vasila Kušeje po levé straně, napomenut byl žlutou kartou.