Pondělí 05.04.2021, 14:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

Ode mne je to pro dnešek z Líšně vše, hezký zbytek dne. (16:27:19)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 17:9.

Utkání je u konce, Líšeň si připisuje druhé jarní vítězství, doma zůstává neporažena a dotahuje se bodově na vedoucí Hradec Králové.

Zápasu by možná za průběh druhé půle slušela remíza, jenže hosté neproměnili svoje obrovské šance. Nejprve v úvodu půle neuspěl bodlem Ševčík, následně Patrák trefil tyč a Klobása pro změnu břevno. Právě Klobása měl poté ještě jednu loženku, zblízka však skvěle chytající Veselého nepřekonal. A jak to tak bývá, přišel trest na druhé straně, kdy Pašek trefil hlavou tyč a odražený míč dostal do sítě Michal Jeřábek.

90+4

90+3
    Bednář si na pravé straně narazil se spoluhráčem a míč už nestihl na hrací ploše, mrzet jej to však nemusí.

90+2
    Arroyo se nadvakrát tlačil do zakončení ve vápně, ale proti přesile neměl šanci na úspěch.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Vedral se na konci devadesáté minuty tlačil do zakončení, Veselý byl připraven a míč si sebral.

89
    Další akce Jihlavy skončila jen nepřesnou přihrávkou, Veselý se ujme výkopu.

88
    Bednář s Málkem chtěli míč podržet na polovině soupeře, což se jim na chvíli povedlo, ale nakonec přišel útočný faul.

87
    Arroyo na pravé straně dobře centroval na Lacka, tomu však akrobatické zakončení nůžkami nevyšlo. Navíc byl pískán ofsajd.

86
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Daniel Horák, přichází Adam Ritter.

85
    V závěru domácí kontrolují hru a drží se po druhé brance více na útočné polovině. Přesně tohle jim vyhovuje.

83
    Mohlo být definitivně hotovo! Zikl zprava našel ve vápně úplně volného Minaříka, kterému ale míč skočil a poslal jen vysoko nad.

82
    Domácím se tak nyní bude dýchat mnohem lépe a jsou opět na hřišti hodně aktivní, snaží se vysoko napadat.

81
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto! Málek svůj centre zakroutil míč na hlavu Paška, který koníčkem hlavou posla míč do tyče a od ní se míč odrazil k úplně volnému MICHALU JEŘÁBKOVI, který v jednoduché pozici protlačil míč za čáru. Hosté mohou opět žehrat na neproměněné tutovky – 2:0.