Zlín – Pardubice 0:4 (kon.) | Karviná – Příbram 0:1 (kon.) | Brno – Teplice 0:0 (kon.)
Sparta – Opava 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 0:0 (kon.)
MFK Karviná
0:1 (0:1)
FK Příbram
Neděle 25.04.2021, 14:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • FORTUNA:LIGA • 29. kolo

Z mé strany je to pro dnešní den vše. Děkuji vám za pozornost a třeba se setkáme u dalších online přenosů z fotbalových utkání Třince a Karviné. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (16:10:05)

Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:19.

Fotbalisté Karviné dnes nenavázali na semifinálové vítězství házenkářů proti Lovosicím. Příští neděli je čeká zápas v hlavním městě proti Pardubicím. Příbram už v sobotu nastoupí doma v důležitém souboji proti Českým Budějovicím.

V Karviné se zrodilo překvapení, Příbram si ze Slezska odváží tři body po gólu Lubegy, který se trefil ve druhém zápase v řadě. Karvinští se ve druhé půli snažili, vytvořili si několik šancí, od 72. minuty hráli po vyloučení Nového proti deseti, ale překonat vynikajícího Šimana nedokázali a prohráli 0:1.

Co to znamená v tabulce? Karviná i přes prohru zůstala s 33 body na jedenáctém místě. Příbram se po vítězství přiblížila na rozdíl jediného bodu k šestnácté Zbrojovce, na patnácté Teplice ztrácí pět bodů.

90+7

90+7
    Za zdržování hry uviděl žlutou kartu brankář Šiman.

90+7
    Janečka byl přistrčen Olivierem Kinguem, upadl, ale sudí penaltu nepíská.
    90+6. Hašovu hlavičku na pslední chvíli vytěsnil Šiman

90+6
    Po zpětné přihrávce Ostráka odcentroval z levé strany Bartošák, Haša se dostal k hlavičce a jeho střelu o zem Šiman fantasticky vyrazil!

90+5
    Centr Čmelíka skončil v rukavicích brankáře Šimana. Ten sbírá cenné vteřiny.

90+4
    Lubega se mohl sám z vlastní poloviny řítit na karvinskou bránu, ale Bartošák ho dostihl a míč ukopl k Ciupovi.

90+3
    Po Čmelíkově centru z pravého kraje se pokusil o nůžky Haša, ale střelou napálil míč vysoko a hlavně vedle brány.

90+2
    Špatná přihrávka brankáře Ciupy donutila domácí hráče vrátit se na svou polovinu a bránit se akci soupeře.

90+1
    Hlavní rozhodčí Černý si prodlouží premiéru o sedm minut.

90
    Čmelík opět našel centrem z pravé strany hlavu Papadopulose, ale ani teď nedokázal dostat balón do brány.

89
    Na karvinský trávník se vrací bývalý hráč MFK Voltr, který na poslední minuty nahradil Obdržala.

88
    Po rohovém kopu z levé strany se k hlavičce dostal Papadopulos, Šiman míč letící do levého horního rohu vyrazil, hlavička dorážejícího Qoseho zamířila k druhé tyči, kam si doskočil příbramský gólman.
    87. Qose obešel Treglera a zkusil to levačkou zpoza šestnáctky, Šiman míč vytěsnil

87
    Krásná střela Qoseho z nějakých dvaceti metrů zamířila k levé tyči, brankář Šiman se natáhl a míč vytáhl rukou vedle brány!