Brno – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 0:2 (kon.) | Sparta – Slavia 0:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:3 (0:2)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 06.12.2020, 14:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • FORTUNA:LIGA • 10. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (16:10:55)

Dnešní duel je minulostí. Hosté na výhru zadělali už v první půli, když se během úvodních dvaceti minut trefil dvakrát Patrik Brandner. Ve druhé půli byli zase lepší domácí, dočkali se snížení, jenže vyrovnání už z tlaku nikoliv. Definitivu výsledku tak dal v nastavení brankou na 3:1 hostující Patrik Čavoš. Hosté vítězí potřetí z posledních čtyř duelů, domácí se nadále trápí a na Srbské ještě nevyhráli.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 1:7. Fauly: 20:14.

90+3

90+3
    Vintr se proháčkoval před brankou, na pětníku kličkoval proti čtyřem soupeřům, ale nakonec vůbec nezakončil.
    90+2. Patrik ČAVOŠ - 1:3

90+2
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Hosté šli do brejku čtyř proti dvěma, míč se od pravé lajny dostal na střed, odkud přišla kolmice na PARTIKA ČAVOŠE. Ten si míč kolem obránce zasekl a neomylnou střelou rozvlnil síť – 1:3.

90+1
    Přímý kop domácích opět skončil opět jen na bloku soupeře, stejně jako další dva centry.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec druhé půle!

89
    První rána Voliče skončila na zdi, opakovaný pokus vysoko nad brankou.

88
    Matej Mršić hýří po příchodu aktivitou a byl faulován kousek před vápnem. Zajímavý přímý kop pro hosty.

87
    Vintr uklouzl a brejk soupeře řešil zcela jasným faulem na unikajícího soupeře – žlutá karta.
    86. Pachlopníkův pokus směřující na zadní tyč Drobný zlikvidoval

86
    Přímý kop rozehrála Zbrojovka chytře nakrátko, Pachlopník dostal pas do vápna a vypálil křížem, Drobný jeho pokus směřující na zadní tyč vykopl špičkou kopačky!

86
    Domácí už nemají co ztratit a vrhají všechny síly do útoku.

85
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Patrik Brandner, přichází Lukáš Havel.

85
    Rohový kop opět bez vážnějšího nebezpečí, domácím byl navíc pískán útočný faul.

84
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Juraj Kotula, přichází Jan Hladík.

Daniel Kinc

Branky: 53. Růsek (Dreksa) – 10. Brandner (Javorek), 17. Brandner, 90+2. Čavoš (Van Buren)

Karty:   8. Gajić (BNO), 18. Štepanovský (BNO), 87. M. Vintr (BNO) – 27. Talovierov (CEB), 64. Javorek (CEB)

FC Zbrojovka Brno: Floder – Jan Moravec, Dreksa (C), Gajić (32. Jakub Šural), Kotula (84. Hladík) – Pachlopník, J. Sedlák, Ad. Čermák, Štepanovský (32. Šumbera) – Růsek, Přichystal (59. M. Vintr).
    Náhradníci: Šustr – Jakub Šural, Hlavica, Bariš, Šumbera, Hladík, M. Vintr.

SK Dynamo Č. Budějovice: Drobný – Čolić, Králik, Talovierov, Skovajsa – Čavoš (C), Javorek – M. Valenta (70. L. Matějka), Brandner (85. L. Havel), Mészáros (81. Mršić) – Van Buren.
    Náhradníci: Vorel – L. Havel, Kladrubský, Jánošík, Bassey, L. Matějka, Mršić.

Rozhodčí: Lerch – Mikeska, Dresler