Brno – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 0:2 (kon.) | Sparta – Slavia 0:3 (kon.)
FK Mladá Boleslav
0:2 (0:1)
FK Teplice
Neděle 06.12.2020, 16:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (17:57:41)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:17.

Je konec a Teplice si z Mladé Boleslavi odvezou všechny tři body. Domácí vstoupili do druhé půle aktivně a měli hned několik šancí. Tu největší zahodil v 59. minutě Škoda, který neproměnil pokutový kop. Skláři se poté velmi poctivě bránili a jejich výhru pečetil v 84. minutě Trubač, který využil chyby v obraně Středočechů.

90+3

90+2
    Žlutí drží míč ve své moci a v klidu kombinují. O výhru už je nemůže nic připravit.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny dvě minuty.

90+1
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Matyáš Kozák.

90
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jan Fortelný, přichází Ladislav Kodad.

89
    Po volném přímém kopu Túlia hlavičkoval Mazáň, jenž ale pouze nasměroval míč do náruče Němečka.
    88. Zahustel nepropálil zeď bránících hráčů

88
    Po dalším centru měla obrana Teplic opět plné ruce práce, nicméně hostující fotbalisté dokázali několik zakončení svého soupeře přestát.

87
    Teplice rozehrály standardku na krátkou vzdálenost a nyní se snaží držet míč daleko od Němečkovy svatyně.

86
    Kapitán hostů Mareš si dobře pokryl balon a následně se nechal faulovat na útočné polovině.
    84. Daniel TRUBAČ - 0:2

84
    Teplice právě vstřelily branku!
    Skláři se krátce před vypršením řádné hrací doby dostávají do dvoubrankového vedení! Velkou chybu předvedl brankář Mikulec, který vyběhl mimo vápno a chtěl odkopnout balon před DANIELEM TRUBAČEM. Míč však domácímu gólmanovi přeskočil nohu a teplický fotbalista ho následně poslal do odkryté brány.

83
    Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a Teplice stále drží těsný náskok. Podaří se jim dotáhnout tento zápas do zdárného konce?

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Matěj Radosta, přichází Admir Ljevaković.