Jablonec – Olomouc 3:1 (kon.) | Teplice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Karviná 2:2 (kon.)
Liberec – Sparta 2:2 (kon.) | Slavia – Plzeň 5:1 (kon.)
FK Pardubice
2:2 (1:1)
MFK Karviná
Neděle 02.05.2021, 15:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 30. kolo

Zápas je u konce! Druhý poločas skončil stejným výsledkem, jako poločas první a a oba týmy se tak rozchází se ziskem jednoho bodu. Ve druhé půli se trefil domácí Cadu z penalty a Lukáš Bartošák v dresu Karviné z volného přímého kopu. (16:59:45)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 20:15.

90+4

90+4
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Emil Tischler, přichází Jiří Sláma.

90+3
    Pardubice aktuálně mají míč na útočné polovině a snaží se dát vedoucí branku. Moc času ale nezbývá.

90+2
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Lukáš Čmelík, přichází Vasilij Siňavskij.

90+1
    Michal Hlavatý napřáhl ke střele za pokutovým územím, trefil jen hlavu obránce.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Tomáš Jursa (MFK Karviná) protestoval proti rozhodnutí rozhodčího a dostává za to úplně zbytečnou žlutou kartu.

87
    Mangabeira napřáhl ke střele zpoza pokutového území. Jiří Letáček míč pouze vyrazil před sebe, jeden z dobíhajících hráčů podle rozhodčího Ginzela fauloval a tak bude rozehrávat Letáček.

83
    Následoval volný kop Pardubic po faulu na Dominika Kostku, Tomáš Čelůstka ale poslal míč na prvního obránce, navíc byl odpískán útočný faul.
    82. Čihákovu hlavičku odkopl z brankové čáry jeden z karvinských hráčů

82
    Domácí mohli znovu rychle odpovědět po rohovém kopu, po hlavičce Filipa Čiháka ale míč z brankové čáry vykopl obránce!

81
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Cadu, přichází Michal Surzyn.
    81. Lukáš BARTOŠÁK - 2:2

81
    Karviná právě vstřelila branku!
    Rozehrávky volného přímého kopu z hranice pokutového území se ujal LUKÁŠ BARTOŠÁK, který překvapivou střelu po zemi vyrovnává!

79
    Centr Čmelíka z pravé strany mířil do pokutového území, kam si nabíhal Papadopulos. Domácí Cadu útočníka hostů stáhl k zemi ještě před vápnem a dostává žlutou kartu.

78
    Po útočném faulu Tomáše Čelůstky vykopával brankář Jiří Ciupa, míč z jeho kopačky ovšem letěl jen za postranní čáru.

76
    Hra se nyní uklidnila, míč se pohybuje převážně v okolí půlící čáry.

David Klier

Branky: 33. P. Černý (T. Čelůstka), 54. Cadu (pen.) – 32. Qose (pen.), 81. Bartošák

Karty:   13. Toml (PCE), 69. Solil (PCE), 79. Cadu (PCE) – 34. Pereira (KAR), 54. Mangabeira (KAR), 90. Jursa (KAR)

FK Pardubice: Letáček – Cadu (81. Surzyn), F. Čihák, Toml, T. Čelůstka – Jeřábek (C) – Tischler (90+4. Sláma), Hlavatý, Solil, Ewerton (46. D. Kostka) – P. Černý (58. Huf).
    Náhradníci: Hrnčíř – Prosek, Sláma, Šejvl, Huf, Surzyn, D. Kostka.

MFK Karviná: Ciupa – Pereira (46. Tavares), Šindelář, Santos, Bartošák – Qose (67. Jursa), Mangabeira – Čmelík (90+2. Siňavskij), Herc (67. Haša), Mikuš – Papadopulos (C).
    Náhradníci: Bolek – Haša, Jursa, Mazáň, Tavares, Janečka, Siňavskij.

Rozhodčí: Ginzel – Pečenka, Hurych