Teplice – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 4:5 (kon.)
Slavia – Karviná 1:1 (kon.)
SK Slavia Praha
1:1 (1:0)
MFK Karviná
Neděle 16.05.2021, 19:30 • Eden Aréna, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 32. kolo

Z mé strany je to pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a brzy zase na počtenou.

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:14. (21:32:04)

Zápas je za námi, Karviná uválčila v Edenu velmi cenný bod, nutno ale podotknout, že zcela po zásluze, neboť sešívaní sice drželi míč častěji, ale gólových šancí si oba celky vytvořily zhruba stejně. Už v páté minutě se zaskvěl gólman Neuman, když chytil Kuchtovi penaltu. Ve 40. minutě otevřel skóre domácí Tomáš Holeš, za hosty srovnával v závěru Lukáš Čmolík, který si poradil tváří v tvář dnes skvěle chytajícímu Kolářovi. Slávisté se tak se Slezany rozcházejí smírně.

90+4

90+4
    Bahovi se centr vůbec nevyvedl, přetažený míč zacílil jen do země nikoho.

90+3
    Žlutou kartu dostává Martin Šindelář (MFK Karviná).

90+3
    Ještě jedna standardka. Dramé fauloval Berana a chystá se zkrácený roh.

90+2
    Obléhání vápna Karviné pokračuje i v závěrečných minutách. Slezané se zatím brání velice dobře.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Olayinka se prosmýkl po pravé straně a nadýchaným obloučkem hledal své kamarády u vzdálenější tyče. Balon nakonec všechny přeletěl a hosté se mohli trochu hokejově osvobodit.

89
    Slávisté se nedostali ani ke střeleckému pokusu a o míč přišli, hosté se pokoušeli ihned nastartovat rychlou protiakci, ale Zych nedostal vůbec přesnou přihrávku.

88
    Pražané se pochopitelně snaží vzít si vedení zpět. Sledujeme jejich obléhání vápna soupeře.

87
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Taras Kačaraba, přichází David Zima.

86
    Žlutou kartu dostává Simon Deli (SK Slavia Praha).
    85. Lukáš ČMELÍK - 1:1

85
    Karviná právě vstřelila branku!
    Další obrovskou šancí už Karvinští neopovrhli! LUKÁŠ ČMELÍK se řítil sám na Koláře, kterého propálil přízemní střelou k tyči. Hosté tak v Edenu sahají po senzačním bodu.

84
    Hosté se pokusili ohrozit Kolářovu bránu po dlouhém autu, hlavní rozhodčí ale odpískal útočný faul jednoho z hostujících fotbalistů.