Teplice – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 4:5 (kon.)
Slavia – Karviná 1:1 (kon.)
FK Pardubice
3:0 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
Neděle 16.05.2021, 15:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 32. kolo

Zápas je u konce! Pardubice v Ďolíčku Plzni téměř nic nedovolily a vyhrávají 3:0. Dá se říci, že celý zápas rozhodl závěr prvního poločasu. Ve 44. minutě nejprve dorazil míč do sítě Cadu a pár minut poté obdržel červenou kartu hostující Kaša. Pardubáci už následně jen pojistili své vítězství brankami Pavla Černého a Michala Surzyna. (17:01:01)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 15:10.

90+2

90+1
    Tomáš Solil si obhodil dva soupeře a byl faulován v okolí postranní čáry.

Pardubice právě vstřelily branku!
    Je hotovo! Pardubice dávají třetí gól a musel by se stát zázrak, aby dnes nevyhrály. Prudký centr Solila Matěj Hybš nezvládl a od něj se míč odrazil k MICHALU SURZYNOVI. Ten po necelých pěti minutách na hřišti dává gól na 3:0 pro Pardubice!

88
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Ewerton, přichází Jiří Sláma.

87
    Po krátkém přímém kopu dostal míč v pokutovém území Solil. Ten ještě našel volného Tomáše Čelůstku, jehož střela z prvního dotyku nezamířila mezi tři tyče.

85
    Kayamba se na hřišti neuvedl v nejlepším světle. Jeho první přihrávka měla mířit na Matěje Hybše, místo toho ale skončila na lavičce domácího týmu. Pardubice se tak velice jednoduše dostávají k balónu.

84
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Emil Tischler, přichází Michal Surzyn.

83
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Lukáš Kalvach, přichází Joel Ngandu Kayamba.
    82. Mihálik na Letáčka nevyzrál

82
    Martin Toml nerozehrál na spoluhráče a místo toho založil akci Plzně. Ondřej Mihálik se snažil o obstřel Letáčka, ten byl na zemi včas a chytil míč.

78
    David Huf udržel na zádech obránce a založil protiútok svého týmu. Tomáš Solil ale nevyřešil akci ideálně a místo přihrávky na Ewertona poslal míč na obsazeného Cadua.
    Tischler po rohu hlavičkoval mimo

76
    Po dlouhá době přímo ohrozila bránu také Plzeň! Na centr z levé strany si naskočil Pavel Šulc, míč už padal pod břevno, na poslední chvíli ho vyrazil na roh Jiří Letáček.