Třinec – Jungadler Mannheim 5:2 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Mountfield HK
Pátek 14.08.2020, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Ač v závěrečné dvacetiminutovce nepadla žádná branka, Hradec si dokázal pohlídat jednobrankové vedení až do samotného závěru.

Ode mě je to pro dnešek vše, loučí se Kamila Ströerová. (20:24:51)

59:20
    Turečkova střela minula hradeckou klec.

59:07
    V rohu kluziště Energie bojuje o kotouč.

58:56
    Energie to zkouší bez brankáře.

58:21
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Janda – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

58:21
    Zakázané uvolnění Karlových Varů.

58:10
    Do konce třetí třetiny zbývají necelé dvě minuty.

57:10
    Vší silou se energetici snaží dotlačit puk do brány, marně.

56:28
    Ačkoli se domácí snaží něco vymyslet na hradeckou obranu, veškeré pokusy přijdou nazmar.

55:50
    Karlovarští mají k dispozici ještě čtyři minuty, aby dorovnali skóre zápasu.

55:50
    Naar nabíjen Maritnu Jandovi, jehož střelu choval Hamrla do své lapačky.

52:40
    Karlovy Vary míří před branku Tichého. V útočné třetině je snažení energetiků zastaveno důslednou obranou Hradce, která si chce jednobrankové vedení pohlídat do konce utkání.

51:40
    Další Havlíčkův pokus od modré čáry, který pouze orazítkoval plexisklo za Hamrlou.

51:20
    Domácí hrají v plném počtu.

50:40
    Karlovarští znovu úspěšně posílají kotouč do bezpečné vzdálenosti.

50:17
    Energie se osvobozuje z hradeckého sevření.

49:40
    Mountfield se drží ve třetině. Od modré čáry střílel Janoušek, Patrik Hamrl vyrazil střelu ramenem.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 25. Kupčo (Rozhon, Novotný) – 27. Síla (Lang, Perička), 28. Naar (Pajer)

HC Energie Karlovy Vary: Hamrla (Maleček) – Bulka, Tureček "A", Patzelt, Sviták, Benda, Pohanka, Cestr – Adámek, Sapoušek, Křehlík "C", Rozhon, Novotný "A", Remeš, Kupčo, Rymon, Bačo, Skuhravý, Príhoda
    Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Drbal, Váchal, Pinkas Matěj, Naar, Janoušek, Perička – Lukačka, Beneš, Jirků, Pinkas Tadeáš "C", Havlíček, Kašpar, Síla, Pajer, Jušta, Beneš, Lang, Janda, Šedivý, Moravec