Sparta – Mountfield HK 3:0 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:4 (kon.) | K. Vary – Litvínov 4:6 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 4:5 (4:5 po s.n.) | Olomouc – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Zlín – Kometa Brno 0:3 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 05.01.2021, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 9. kolo

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek úterního večera. (20:09:10)

62:27 Jiří ONDRUŠEK - 3:2

62:27
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kucsera z rohu kluziště našel před bránou JIŘÍHO ONDRUŠKA a ten poslal kotouč mezi betony brankáře hostů. Asistence: Lukáš Kucsera.

62:16
    Forman vjel do ofsajdu.

61:48
    Kotouč mají hosté a poprvé v prodloužení mohou jít dopředu.

61:32
    Dujsík přihrával Káňovi před bránu, jeho zakončení ale mířilo jen do betonů brankáře Motoru.

61:00
    Káňa zkusil vystřelit, kotouč ale skončil v bruslích soupeře.

60:06
    Kotouč má na své hokejce Jiří Ondrušek, rozehrávku mu ale znepříjemnil Forman.

60:01

Třetí třetina žádný gól nenabídla, přestože měl Motor v jejím závěru k dispozici dlouhou 4minutovou přesilovku. V plecharéně tak bude utkání mezi Olomoucí a Českými Budějovicemi prokračovat prodloužením.

60:00

59:47
    Vyrůbalík ještě stihl vyslat střelu na bránu a nebezpečně blízko brankoviště projížděl Káňa, brankář Strmeň tak kotouč raěji skryl.

59:22
    Zakázané uvolnění pro změnu na straně Madety.

58:58
    Zakázané uvolnění Hanáků.

58:55
    Allen neprokličkoval přes obránce Olomouce.

58:27
    Ano, je to tak, Knotek je na ledě.

58:11
    Hanáci vyhazují kotouč ze své třetiny a vypadá to, že dlouhé oslabení zvládnou.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 10. Škůrek (V. Tomeček, J. Knotek), 24. Nahodil (Bambula), 63. Ondrušek (Kucsera) – 20. Forman (Z. Doležal, Pýcha), 39. M. Novák (Allen)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Švrček, Dujsík, Valenta, Škůrek, Ondrušek (A), A. Rutar, Vyrůbalík (C) – J. Káňa, J. Knotek (A), Bambula – Burian, Ostřížek, V. Tomeček – Olesz, Mácha, Kucsera – Kolouch, Nahodil, Gřeš.
    Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Patera) – Vydarený (A), Slováček, Pýcha (C), Plášil, Suchánek, Allen – Christov, Toman, Jonák – Forman, R. Přikryl, Z. Doležal – M. Novák, D. Voženílek, Ville – Michnáč, Prokeš, Karabáček.