Litvínov – K. Vary 1:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (0:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:4 (po pr.)
Mountfield HK – Olomouc 4:0 (kon.) | Pardubice – Sparta 1:3 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 1:5 (kon.)
Třinec – Zlín 5:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Berani Zlín
Neděle 15.11.2020, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 18. kolo

Pro dnešek je to ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalších online textových přenosů na počtenou. (19:36:51)

Třetí třetina byla nejvyrovnanější ze všech třetin. Oceláři však nedovolili Beranům zápas zdramatizovat a po zásluze prodloužili svou sérii vyhraných zápasů v řadě a svou neporazitelnost. Ve 49. minutě zakončoval k pravé tyči Petr Vrána, pro kterého se jednalo o čtvrtou branku v dosavadní sezóně. Zlín ještě v 57. minutě snížil své tříbrankové manko na dvoubrankové zásluhou Daniela Gazdy, který ránou ze zápěstí z mezikruží prostřelil Štěpánka. V čase 59:24 definitivně uzavřel skóre na 5:2 z pohledu Ocelářů Filip Zadina, který svou střelou vymetl růžek Hufovy klece.

59:25 Filip ZADINA - 5:2

59:25
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři pečetí svou výhru krásnou trefou FILIPA ZADINY, který obdržel nahrávku od Romana na pravé straně předbrankového prostoru, zamíchal s kotoučem a vymetl růžek u bližší Hufovy tyče. Asistence: Miloš Roman.

59:01
    Oceláři však nijak nezmatkují a tráví čas převážně ve své útočné třetině. Odvolání brankáře ze strany Zlína je tedy prozatím nemožné.
    57:12 Daniel GAZDA - 4:2

57:12
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín sice svou kratičkou přesilovku 5 na 3 nevyužil, tento fakt mu však nemusí vadit. DANIEL GAZDA v mezikruží pálil ze zápěstí, kotouč vyslaný z jeho hole se ještě otřel o Štěpánkovu hůl a zapadl přímo do levého horního rohu. Asistence: Antonín Honejsek a Dalibor Řezníček.

56:34
    Další střela od modré. Tentokrát vyslal na Štěpánka prudkou přízemní střelu Šlahař, třinecký brankář včas sklepl své betony k sobě a přerušil hru.

56:26
    Bývalý třinecký obránce Nosek pálil od modré čáry, Štěpánek měl dobrý výhled a kotouč zachytil do své výstroje.

55:57
    Další faul na třinecké straně! Martin Růžička (TRI) je vyloučen na trestnou lavici za sekání.

55:39
    Přihrávka M. Kovařčíka nebyla přesná, Oceláři se sami vyhánějí z pásma.

55:07
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Na trestnou lavici putuje za nedovolené bránění Petr Vrána (TRI).

54:58
    Ondřej Kovařčík byl při zakončení dostoupen nedovoleným způsobem Antonínem Honejskem (ZLN).

53:59
    Kundrátek střílel od modré čáry, jeho pokus zablokoval Řezníček těsně před Hufem.

53:16
    Ani čtvrtá přesilová hra Ocelářů nebyla využita. Hamrlík už je na ledové ploše.

52:23
    Vránova střela z levého kruhu skončila pouze na boční síti Hufovy klece, hostům se posléze podařilo kotouč vyhodit až do středního pásma.

51:39
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (M. Hamrlík – 2 min., sekání).

Dominik Stošek

Branky a nahrávky: 5. O. Kovařčík (Jašek), 8. O. Kovařčík (Jašek), 32. M. Stránský (Kundrátek, Galvinš), 49. P. Vrána (Gernát, Martin Růžička), 60. Zadina (Roman) – 9. Honejsek (Šlahař), 58. Gazda (Honejsek, Řezníček)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kořenář) – M. Doudera, Gernát, D. Musil, Galvinš, Kundrátek, Jaroměřský – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), M. Stránský – Chmielewski, Marcinko, Zadina – O. Kovařčík, Jašek, M. Kovařčík – Dravecký (A), Roman, Hrehorčák – Hrňa.
    Berani Zlín: Huf (Kašík) – Řezníček, Nosek (A), Ferenc, Žižka (C), Suhrada, Gazda, Hamrlík – Köhler, Fryšara, J. Ondráček – Okál, Honejsek, Šlahař – Václavek, Herman, Karafiát – Kubiš (A), P. Sedláček, Dobiáš.

Rozhodčí: R.Svoboda, Pražák – J. Svoboda, Malý